Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Ilona - ocena (1) Jestem bardzo zadowlona z usługi. Kolor dobrze dobrany, świetne cięcie, po... Ilona Ania - ocena (1) Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera, uśmiech i mój spokój, że trafiłam... Ania Julia M. - ocena (1) Serdecznie polecam strzyżenie i polerowanie! Przyjeżdżam specjalnie z... Julia M.
Małgorzata - ocena (1) Profesjonalne strzyżenie, piękny salon, relaksująca atmosfera. Polecam! :) Małgorzata Agnieszka - ocena (1) Serdecznie polecam. Profesjonalna obsługa, przedłużanie włosów wyszło... Agnieszka Zadowolona klientka - ocena (1) Pięknie ścięte włosy, dobrze się układają na codzień Zadowolona klientka Aleksandra - opinia (1) Do Pani Natalii nie mam tak blisko ale warto. Odwiedzam Ją raz w miesiącu... Aleksandra Kamila - opinia (1) Przedłużam już 2 rok włoski u Pani Natalii, moje własne włosy są w świetnej... Kamila Iwona - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, pani Daria zatroszczyła się o moje włosy z pełną... Iwona Wiolka - opinia (1) Rewelacja !!! Pani Natalia świetna babka doradzi z uśmiechem na ustach .... Wiolka Krzysztof - opinia (1) Świetnie ścina Pani Natalia i sama dobierze fryz jak ktoś jest niezdecydowany... Krzysztof Ilona - opinia (1) Natalia jest dobrą fryzjerką, bardzo dobrą. Wadą są długie terminy do niej.... Ilona Asia - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość... Asia Daria - opinia (1) Długo marzyłam o krótkiej fryzurze, długo zbierałam się żeby to zrobić, I... Daria Milena W - opinia (1) Zdecydowanie najlepszy salon w całym Trójmieście. Pani fryzjerka do usługi... Milena W Monika - opinia (1) Naprawdę polecam salon. Nigdy w życiu nie wyszłam zadowolona od fryzjera a tu... Monika Julia - opinia (1) Dzisiaj skorzystałam z usług Pani Natalii. Po wielu przygodach ze... Julia Monika - opinia (1) Profesjonalizm i jakość obsługi klienta na wysokim poziomie Polecam Monika Anna - opinia (1) Lepiej nie moglam trafic!! Znalezienie tak kompetentnej i pelnej... Anna Magda - opinia (1) Pierwszy raz zagęszczana włosy i nie byłam przekonana czy poddać się temu... Magda