Sprostowanie (4) Hej, hej, hej. Radiostacja miesci sie we Wrzeszczu na ul. do Studzienki, na... ubot Sprzedam Super Zestaw Komputerowy ( lub zamienie ) (3) SUPER OKAZJA !!! JAKIEJ JESZCZE NIGDY NIE BYLO !!! Procesor: Celeron... nie oceniac mnie Kościół Garnizonowy we Wrzeszczu (11) Czy któraś/yś z Was brał, albo bierze ślub w tym właśnie k-le? jest naprawdę... nita9
Kościół na byłej ul. Czarnej (4) Cześć dziewczyny Tak sobie ostatnio czytam co piszecie na forum. Jestem... Iza Tafta -gdzie kupic? (11) Szukam koloru tafty: biel szampańska oraz cappucino. Niestety w sklepach z... Misio Wiązanki Ślubne... (14) Poszukuję dobrą kwiaciarnię we Wrzeszczu i okolicach. z góry dziękuję :o) A. Anulka Ibiza PARTY w Melmaku (17) Wszystkich szukających prawdziwych doznan , kochających luźny nie skrępowany... ALF salon Elja (7) Dziewczyny, co myślicie o salonie Elja we Wrzeszczu (w starym centrum... Kocia zielona papuga - pilne! (12) ostatnio nie miałam szczescia do tego tematu, ale próbuje jeszcze raz bo do... nita9 KUNG FU – CHUNG YUNG, Realna Samoobrona – Gdańsk Wrzeszcz (1) Wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem, poprawą kondycji i zwiększeniem... AZ co sie stalo z wypozyczalnia frakow? (3) Chcielismy pojsc i w koncu przymierzyc fraki, smokingi itp. Byl taki... marcinka joga (1) zajecia sa tez we wrzeszczu w centrum manhatan,tylko ze bardziej fitnes joga shalom82 Nowy salon we Wrzeszczu (3) Mozecie obejrzec sobie modele sukni dostepne u nich w salonie... elle CREATO-suknie slubne (14) Czy ktos wie cos na temat salonu sukni slubnych Creato we Wrzeszczu... marcinka Nowy salon sukien we Wrzeszczu. (3) Czy cos wiecie na tem salonu sukien ślubnych, który otwiera sie we Wrzeszcu... elle ZAMANIFESTUJMY SOLIDARNOŚĆ Z UKRAINĄ (1) WCZORAJ BRUTALNIE POGWAŁCONO DEMOKRACJĘ NA UKRAINIE NIE MOŻEMY POZOSTAĆ... SVitkers Prezentacja AU PAIR (1) Chcesz ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi i kulturę obcego kraju?... AGA YTP kurtka firmy ACCENT (1) SZUKAM OPINI NA TEMAT KURTEK FIRMY accent, szczególnie Terra,Negra,... wiesław Zatem spotkanie we wtorek (37) ... czyli jutro godzina 18.00, miejsce METRO we Wrzeszczu, znak... gdanszczanka102 DOTYCZY RESTAURCJI BIESIADA (4) kto mial wesele w Biesiadzie... wrzeszcz...? pozdrawiam...i czekam na... zuzia