Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Bardzo fajne miejsce (1) Obsluga w porzadku, zawsze mozna naostrzyc wypozyczone lyzwy. Muzyka bardzo... mario Jest super (1) Super i tyle 😀 Bardzo miła obsługa , fajne dziewczyny sprzedające... Ja ok (2) Muzyka i obluga w lyzwiarni super. Można pozartowac. Urocza i mila obsługa w... niedzielne chlopaki
Dziura na dziurze (2) Lodowisko to jest świetnym rozwiązaniem, jeśli ktoś ma ochotę pójść sobie ze... Adrianna Ala Jakusz (1) Bardzo fajne lodowisko. Ala Było nieźle. (1) Uważam za niesłychanie ważne aby młodzież a w szczególności jej opiekunowie... Adam ocena (1) Ocena ogólna dobra jedynie niezadowoleni byliśmy z łyżew z wypożyczalni;... Karol Jest OK:) z jednym minusem (2) Muzyka jest ok:) Obsługa miła :)Tłoczno-pewnie dlatego takie wysokie ceny. Są... kobieta pow. 40 lat Rekreacyjnie daje radę (1) Nie będę oszukiwać, szału nie ma. Ale da się jeździć - HO zdecydowanie tafla... Marta Podziękowanie dla obsługi technicznej i medycznej (1) W Walentynki na pierwszej ślizgawce wybiłam sobie bark Jestem bardzo... Wioletta Nie jest tak źle, można jeździć ale lepiej mieć własne łyżwy (1) Lodowisko jak lodowisko. Jeśli spodziewasz się olimpijskiej jakości to... M&M Ślizgawka na placu zebrań, to delikatnie mówiąc TRAGEDIA!!!!!!!! (3) Łyżwy tępe!!! sznurowadła z supłami!!! KIBLE OSZCZANE I BRUDNE DO BÓLU, nikt... natrix Chodzę od 5 lat (1) Mam porównanie z Oliwią. Owszem bywa tłoczno ale tylko w określone dni i... monika Tragiczna obsługa. (2) Lodowisko generalnie dobre z wyjątkiem obsługi. Panie w kasie pospieszają... Bat Fantastycznie (2) Było superr i jadę jutro ja Masakra nie lodowisko!!!! (2) Masakra nie lodowisko!!!! Byłam kilkakrotnie i za kzadym razem to samo!!! Nic... ania p Polecem (2) Jak czytam te niektóre opinie to normalnie masakra . A wcale tak nie jest .... Iwona Mogło być lepiej (2) Ogólnie bardzo kiepski lód kiedy wchodzi się na drugiej zmianie. Obsługa... draxxio Wszystko super (1) Jeżdzę na tym lodowisku prawie co roku i zawsze jest świetnie. Doskonałe... Carr OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM (2) Głębokie wyrwy w lodzie. Zbyt głębokie żeby lodowisko było bezpieczne. Przy... djpk