Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Mimi - ocena (1) Lód dobrze przygotowany. Tłumów nie było mimo że niedziela. Cena adekwatna.... Mimi Niemiły pan... (2) Lód po 10 min jazdy tragedia, pan z okularami sprzedający bilety wybitnie... Anonim Krzysiek - opinia (1) Lodowisko bardzo fajne, w przystępnej cenie, obsługa stara się jak może w... Krzysiek
Marcin - opinia (1) w tym roku to tragedia. 10 min i lodowisko tak zryte, że sie nie da jeździć.... Marcin tylko kasa sie liczy (4) Pani na kasie zażądała od sześciolatki legitymacje. Za brak chciała od... Jan Z roku na rok gorzej! (1) Jeśli chodzi o Panie w kasie to z roku na rok coraz gorsza obsługa!Znudzone... M.P Zawiedziona (1) Panie sprzedające bilety bardzo niemiłe. Wymagają okazania legitymacji od... A.M. Wymiana Pani sprzedającej bilety i niższa cena - reszta ok (2) Pani w kasie bardzo nie miła, twierdzi że nie chce jej się odpowiadać na... Agnieszka krzys (1) Pierwsze wrażenie kasa Pani prosi legitymacji od 11 letniego dziecka mówię że... krzys POLECAM Z DROBNYM "ALE" (1) Jak najbardziej polecam ! Jednak radziłabym zwrócić uwagę na stan sprzętu. Na... Monika w zasadzie ok ale.... (1) obsługa nie radzi sobie kompletnie z panienkami i mlodzianami którzy nie dośc... ErKa Przyjemnie spędzony czas (1) Korzystałem wielokrotnie. Zawsze byłem sprawnie obsłużony i zadowolony :)... Mateusz Sprawa do przemyślenia (1) obsługa w kasach cierpliwa opanowana super , brak toalet w środku... majka Najlepsza obsluga (1) Moze i sprzet zostawia wiele do zyczenia, ale zawsze mozna poprosic w... modrzej Tak tak tak !!! (1) Super atmosfera, mila obsluga, dlugie godziny otwarcia :):) płoza Super zabawa (1) Osobiście bardzo mi się podoba to miejsce, klimat, zabawa i obsługa. Jak dla... Ostynka Dobre lodowisko ! (1) Jestem cudzoziemcem , 3 sezon będę ślizgać wyłącznie na " Bramie Oliwskiej "... Viktor Tylko cena (1) Tylko cena skłania do pójścia na Plac Zebrań Ludowych, a konkretnir to, ze w... Rysiek Szału nie ma (1) Pierwszy raz i myśle ze ostatni. 2 gie wejście w dniu a lód wstanie fatalnym,... Mario są gdzieś mniejsze/tańsze lodowiska w Gdańsku oprócz miejskich? (1) witam, pytanie jak w temacie,