Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Polecam (1) Już od gimnazjum jeżdżę na tym lodowisku. Teraz chodzę sobie do technikum i... Pomysłowy Dobromir Brak szacunku! (8) Na tym lodowisku już byłam, ale od dziś chyba już nie przyjdę.. Pierwszą... zła_na_maxa_ MUZYKA masakra i uwaga dotycząca bezpieczeństwa (2) Lodowisko ogólnie całkiem sympatyczne, wieczornymi godzinami bywa, że jest za... Jeździec
extra (1) lód w niktorych miejscach nie równy ale to nic nie szkodzi tam jest czadowo w... kuba ośko Ogólnie (2) Co do lodowiska jest ok :) Tylko mam jedno 'ale' . Dlaczego w normalny dzień... ktosik Patrycja - opinia (1) Atmosfera bardzo fajna a to najważniejsze ;) pierwszy raz byłam na lodowisku,... Patrycja nieścisłości (1) ogólnie dość przyjemnie , ale beznadziejny sprzęt i obsługa w kasach niezbyt... Ola Polecam (1) Polecam bo lodowisko jest calkiem fajne, owszem lód troche nie rowny ale da... Beata super lodowisko (1) Lodowisko jest super . Byłam Dzisiaj i fajnie się jeździło , fajna obsługa... to ja .xd Srednio (1) Lód w porządku od dłuższego czasu , do niego nic nie mam . Ilość osób... Stały bywalec Jestem bardzo zadowolona (1) Bardzo podoba mi się to miejsce i wrócę tu nie raz. Obsłudze nie mam nic do... Luthien Szkoda (1) że tak bardzo odbiega od lodowiska w Hali Olivii, bo tu miałabym lepszy... Aga jestem bardzo zadowolona (1) mnie właśnie obsługa ujęła swoją uprzejmością i dobrym nastawieniem do gości,... pestka mf (1) Obsługa może być, strasznie nudna i mało ciekawa muzyka która leci w czasie... monia polecam (1) Polecam. lod troche nierowny ale nadrabia swietna ,muzyka i mila obsluga ;)) kuba SWYGA (4) Bardzo jestem zawiedzony obsługą tego lodowiska. Młodzież klnie, wyrostki... Stanisław Wyganowski Fajnie (1) Byłam z córką pierwszy raz i super się bawiłyśmy, Wypożyczonym łyżwom niczego... Ania ochrona mogłaby się przestać popisywać, bo jednak mistrzami świata nie są (2) ochrona mogłaby się przestać popisywać, bo jednak mistrzami świata nie są... Fred Fajne ale drogie (4) W tym roku byłem juz kilka razy, i od zeszłych lat zmieniło, sie, mianowicie... tommy lodowisko trwa tylko do 28 lutego!!! (1) A ja się pytam dlaczego w środku sezonu zamykają miejsce, gdzie zawsze są... mm