Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

:p (2) obsługa lipna ale jeździ się nawet fajnie xd lechista 1998 Ok (1) Ogólnie wszystko ok;jedynie jakość wypożyczanych łyżew pozostawia bardzo dużo... dorka lodowisko coraz droższe (7) Proszę uaktualnić informacje. Ceny poszły w górę, w tym roku wejście kosztuje... Oleńka
Tomek - opinia (1) jakość lodu pozostawia wiele do życzenia w tym sezonie :( Tomek jak to (1) Jak to możliwe,że studenci i uczniowie mają wszędzie zniżki, a tu nie mają... ines Moje zdanie (2) Wg mnie wszystko byłoby fajnie, gdyby nie ceny! Przesadzili w tym roku.... Sophyia Super! (2) Super że zrobili te lodowsko jest : ogromne,fajna obsługa,miejsce dla... Andzia Niedziałające automaty (1) A mnie oburza brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za stojące na terenie... Oszukani masakra! (4) byłam tam dwa razy. sprzęt okropny. ostrzenie łyżew- fatalne. tafla- to już w... Ag@ ochrona na szkolenie!! (6) Ogólnie bardzo fajnie , lód trochę kiepski , ale OCHRONA daje z siebie dużo... robaczek STRASZNA OCHRONA RÓWNIEŻ POZDRAWIA (1) STRASZNA OCHRONA RÓWNIEŻ POZDRAWIA Weronika wypożyczalnia pozdrawia (1) Jeśli chodzi o lód... po każdej jeździe zawsze jest uruchamiana rolba. Może... koala . (1) W zeszłym roku bardzo często tam jeździłam,fajna atmosfera ,przystępna cena i... .... Podoba mi się. (1) Bardzo dobre lodowisko. Nie licząc nie licznych dziur. Po każdym jeżdżeniu... Yncydent Bezsens organizacyjny -wypożyczalnia łyżew i przebieralnia (2) Wypożyczalnia łyżew i miejsce do przebierania dostępne dopiero po sprawdzeniu... Medard Dziedzic super!!! (1) Lodowisko, jest super, tylko ochrona która jeżdzi na lodzie to się często... tommy Witam (1) Plus: Za przystępną cenę, położenie mam dosyć blisko na to lodowisko,... Leon_ek jest ok. (1) lodowisko super. obsługa jest w porządku, wg miła atmosfera. i ZAPRASZAMM. ^... kiingaa Moja opinia (1) Lodowisko to ma swoje + i - .Plusy są takie że jest duże i nie ma większych... Angelika Dno (1) Tafla jest tragiczna . Najgorszy lód na jakim jeździłem . Jaka cena taka... Łyżwiarz