Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Zmiany, zmiany... zmiany! (1) Obsługa klienta do całkowitej modernizacji! Brak możliwości rezerwacji... Balbinka Lodowisko (1) W skrócie-fajne, ale drogie, i to dużo za drogie.. Beret wojtek - opinia (1) jestem stalym bywalcem lodowiska jestem praktycznie codziennie jednak z... wojtek
Jak zwykle fatalny lód (1) Byłem w tym sezonie po raz pierwszy na tym obiekcie, pełen nadziei, że... siara Brak karnetów normalnych (1) Nie dość że korzystanie z lodowiska jest drogie, to nie ma nawet karnetów... szymon Szkoda że jest problem z biletami i karnetami (1) Ostatnio pełna wigoru poszłam na lodowisko, było to spontaniczne wyjście.... asia w kolejce po łyżwy (1) Uważam,że źle jest zorganizowane wydawanie i zdawanie łyżew.Większość stoi... pipi M - opinia (1) Lodowisko położone w atrakcyjnym pkt Gdańska,miła obsługa,przystępne ceny... M Brak biletów i informacji (1) Brak telefonu pod którym można się coś dowiedzieć, a w szczególności czy są... JJ Gadatliwa.. - opinia (1) Byłam na lodowisku w zeszłym roku kilkaktornie i nie mam zastrzeżeń. Gdy... Gadatliwa.. A bilety ulgowe dla studentów???!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Lodowisko rzeczywiście jest duże i bardzo przyjemnie się śmiga, a raczej... Studentka Kiedy będzie lodowisko ?? (1) Mam bardzo ważne pytanie. Namiot już stoi i widać że praca tam wre. Ale... anka ok (1) jest dobrze, ale sprzed jest strasznie stary pawel Ewa - opinia (1) bardzo fajne lodowisko dziwie sie tylko ludziom co pisza że nie było biletów... Ewa jaka cena takie wrażenia (1) Ogromne rozczarowanie!!! Kolejka po bilety, które są wycinane w trakcie... brownie LODOWISKO (1) TO lodowisko jest najlepsze i największe w polsce Sebastian Rewelacja (1) Klasa światowa obiektu sportowego Łyżwa