Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

lodowisko (1) Nie rozumiem innych ludzi. Lodowisko dobre, obsługa miła, klimat przyjazny.... szatanka kiepska obsługa (9) 16.11.2014r. godz.20:30-przykłąd jak funkcjonuje obsługa, nikogo na... Dax Klient nasz pan? Wątpię...! (2) Lód taki sobie, ale co tam. Kupiłam karnet(choć zniżka byle jaka), bo blisko... sandrik
jest ok (1) nie wiem dlaczego ludzie tak gadają o tych dziurach... jasne, że są ale... Natalia ... (1) Macie za drogo wolę pojechać do Gdyni na Lodowisko. piotr Stan lodu fatalny ... (1) Stan lodu zniechęca do ponownych odwiedzin: popękane bryły lodu, głębokie... Marek Fajne lodowisko- poza kilkoma mankamentami. (2) Wszystko super, tylko za krótkie godziny otwarcia, ostatnie wejście powinno... Seba.24 Ocena (1) Korzystam z lodowiska od jego otwarcia,oczywiście bywałem i na Olivii .Jest... Adam jestem zadowolony (1) jestem bardzo zadowolony z tafli lodu ,z cen nie są wygórowane.ale toalety... aleks POLECAM!!! (1) POLECAM!!! Często tam bywam tym bardziej że są honorowane karty FitProfit. nikt Lodowisko jest zamkniete!!!! (2) Tylko nie wiadomo dlaczego i na jak dlugo, czy juz skonczyl sie sezon... nic... Garcija Wszystko okej ale.. (2) Obsługa ogólnie jest bardzo sympatyczna tylko niestety niektórzy panowie,... Ola Fajne Lodowisko (1) Jest to bardzo dobre Lodowisko, które co roku ma coraz lepszą obsługe i... Tomasz Janek - opinia (1) Niestety, obsługa niemiła. Klimat miejsca jak najbardziej fajny, ale ludzie... Janek Jestem na nie (2) Lód zły, pełno ludzi, obsługa średnio miła (zależy oczywiście od dnia) i... Aga Nie jest źle. (1) Mankamentem jest tylko mizerna jakość usługi ostrzenia łyżew. Szczęśliwie... Marcin Adam - opinia (1) Służba medyczna nie pokazuje się na tafli a większość poważnych upadków... Adam A co z dziećmi? (1) Gdy bawią się dzieci starsze na lodzie, to co zrobić z maluchami? Autka są,... TMK polecam :) (4) Totalne przeciwieństwo Hali Olivii. Lód świetny i da się na nim pojeździć :)... gość . (1) Świetne Lodowisko ! tylko wkurza mnei to ze małe dzieci co nie potarfią... antek