Polecam (1) Polecam hotel Górski, wybraliśmy się na bufet niedzielny, z czystym sumieniem... dominika Miejsce godne polecenia (1) Miła obsługa, pyszne jedzenie, skorzystałam z rodziną z brunchu... ula 6 za dodatkowe atrakcje... (1) w postaci pleśni i grzyba na ścianach oraz woń wydobywającą się z umywalki..... K.K
aneta - opinia (1) Bardzo miła, serdeczna atmosfera, jedzenie bardzo dobre, urozmaicone i w... aneta SPA SPA Polecam (1) Jedno z lepszych SPA w jakich byłem.Profesjonalna obsługa. Zbyszek magdalena - opinia (1) polecam to urokliwe miejsce każdemu, to ma ochotę na luksus w dobrym wydaniu.... magdalena Mile zaskocznie! (1) Polecam Hotel i restauracje! Miła obsługa, pyszne jedzenie i miły wystrój! car Pozytywna opinia (1) Nie zdecydowanym którzy pragną urządzić swoją nie zapomnianą uroczystość... Lech Paszliński Andrzejki 2009 (1) Byliśmy na imprezie andrzejkowej. Zabawa super, smaczne potrawy, dużo... Aneta Wspaniała kuchnia. Polecam! (2) Zupełnie przypadkowo odkryłam ten nowy hotel. Pyszne i niedrogie jedzenie w... Dominika organizacja szkolenia w tym Hotelu to czysta przyjemność (1) Organizowałam szkolenia dla 80 osób. W zasadzie przygotowywałam je na... Aleksandra Obsługa (1) Witam, chciałem zwrócić uwagę na obsługę jak dobrez pamiętam p. Krzysztofa... Jarosław Bardzo ciasne sale konferencyjne (3) Byłam uczestnikiem szkolenia w tym Hotellu, niestety muszę powiedzieć, ze... Agnieszka TRAGEDIA (2) Obsługa fatalna!!!!!!!!!!!!!Pod każdym względem, jeżeli chodzi o obslugę... Magda Kamil z rodziną z Warszawy - opinia (1) Spędziliśmy z rodziną bardzo miły weekend w Hotelu Vega. Pokoje przestronne i... Kamil z rodziną z Warszawy żenada - (1) podobno ma to być nowość - kuchnie z różnych stron świata w niedzielę... tadeusz pan Obsługa (1) Byłam już kilka krotnie w tej restauracji, to co mnie zachwyciło podczas... Izabella Wydra Darek - opinia (1) W restauracji Mitro odbył się nasz obiad po ślubie. Gdy dojechaliśmy na... Darek Hotel rzeczywiście z duszą (1) Ten Hotel polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i kulturę obsługi. Na... Miro Super Lokal (1) Wesele jak najbardziej polecam w hotelu Orle! Obsługa znakomita, jedzenie... Panna Młoda