Jarek - opinia (1) Jako jedyna firma (obdzwoniłem kilkanaście kontaktów) zechciała przyjechać... Jarek adam - opinia (1) Nie polecam usług tego człowieka. Nie dotrzymuje terminów, robota zrobiona... adam Andrzej Solo-Band Gdynia - opinia (1) Jako jedyni okazali się pogotowiem hydraulicznym. na grube dziesiątki takich... Andrzej Solo-Band Gdynia
Opinia od klienta - opinia (1) Jeśli szanujesz swój czas, swoje pieniądze i liczy się dla Ciebie prawidłowo... Opinia od klienta Jakub K - opinia (1) Hat-Trick: Doskonała cena, jakość i termin! Potrzebowałem pilnej pomocy przy... Jakub K Przemek - opinia (1) Bardzo dobre komunikacja z firmą. Wszystko poszło sprawnie a nawet ekipa... Przemek Andrzej - opinia (1) ok -awaria usunięta, polecam jeżeli potrzeba dobrego spawacza Andrzej Beata - opinia (1) Panowie znają się na swoim fachu, widąc że nie robią fuszerek. Podłączenie... Beata Dagmara - opinia (1) Awaria kotła gazowego, z ktorą nie poradzili inni , ten fachowiec naprawił od... Dagmara Tomasz - opinia (1) Szybko sprawnie. Jakoś usługi jak i cena w porównaniem do firm które są na... Tomasz Polecam - szybko sprawnie i w dobrej cenie (1) Jedyna firma, która odbiera telefon w niedziele i robi usługę. W dodatku robi... Bart Profesjonalizm i natychmiastowa dostępność (1) Zatkany odpływ kanalizacyjny tak, że żadne domowe sposoby nie pomagały. Nie... Anna Polecam (1) Polecam, przyjechał w niedzielę, wymienił pęlnięty wężyk od wody w trudno... Marek Super (1) Zapchany odpływ, trudne dojście do rur i natychmiastowa pomoc potrzebna. Na... Joanna Swietna robota (1) Byl trzecim fachowcem z kolei do tej samej awarii, okazalo sie ze w koncu... Andrzej Porada telefoniczna (1) Fachowa porada telefoniczna, bez konieczności wizyty. Bardzo dziękuję za... Monika Polecam, (1) Cztery dni męczyłem się z zapchanym odpływem w kuchni jednak nic to nie... Marek Morena mistrzostwo świata (1) Nie czytałem tych komentarzy przed telefonem do tego Pana. Nie było czasu. A... yasioo Naprawa instalacji hydraulicznej (1) Chciałabym polecić tego usługodawcę, każdemu, kto ma nagłą awarię. W środku... Malgorzata Szybko i bez problemów (1) Bardzo dobra ekipa, jeden telefon, wycena usługi i ustalenie terminu, szybka... Piotr