Badanie potrzeb szkoleniowych osób niepełnosprawnych (1) Szanowni Państwo, Na przełomie 2009/2010 roku firma DC Edukacja... pawelz knajpka z fajną muzyczką (7) gdzie mogę znaleść takie knajpki, gdzie leci spokojna muzyczka, można pogadać... kosaml Złomowanie sprzętu RTV (2) Gdzie oddać do zezłomowania stary sprzęt RTV? Zbychu
Wojtek to do Ciebie (3) Drogi Wojtku jeśli to Ty który byleś w Szwecji z Michałem i Tomkiem i pewną... Tomasz Sz Wiadomość prywatna (7) Witam, może ktoś mi podpowiedzieć jak na tym forum można napisać prywatną... niezdecydowana Proszę o pomoc w odzyskaniu długu (7) Witam, udzieliła, pożyczki dobremu znajomemu, kwota jest b. duża.... niezdecydowana Afrika (1) Afryka płonie ogniem sprawiedliwych Tunezja Egipt Libia Domino spada... kocio Do userów UPC (1) Hej. Aktualnie mam internet od dostawcy lokalnego. Jest świetny ale... NN Jak zrobić swoje własne forum internetowe ? (3) Jak zrobić swoje własne forum internetowe ? Kto wie ? ;p Nieznaszmnie Sklep z płytami (muzyka) w Gdyni? (2) Hej Gdzie w Gdyni (ew. Sopocie, GD) mogę dostać muzyczne płyty CD?... Kuba Casting do gadńskiej formacji Galińskiego (1) PIOTR GALIŃSKI i Studio Tańca M&M ogłaszają CASTING DO GDAŃSKIEJ... Magda Castorama w Gdyni? (5) Witam. Czy w Gdyni jest Castorama? Na ich stronie nie ma żadnych informacji... M-M chętni na spacery z psami !! (8) czesc! wiem, ze za oknem pogoda niezbyt przyjemna na spacerowanie z pieskami,... labradorek22 ile kosztuje minuta rozmowy z ery do ery i z ery do innych sieci? (2) Proszę o szybką odpowiedź . Ewelina Pytanie z innej beczki:) (2) Komunia....mam zamiar organizowac ją w domu na 35 osób w zasadzie sami... zielona Mi Nadruk na kubku (4) Czy ktoś wie gdzie w ciągu jednego dnia zrobię nadruk na kubku w miarę... klo Pomoc w znalezieniu pracy. (1) Witam, od jakiegoś czasu szukam pracy w Trójmieście. Jest trudno, ponieważ... emsis23@op.pl gdzie do pubu gdańsku z muzyką rockowa (14) witam niedawno przeniosłem sie do gdańska i chciał bym wybrać sie do pubu... t.t. kupie!!! (1) Kupie maszyne do szycia singer lub podobna za rozsadna cene i w stanie... tekla28 aparatem CLARK ZEPPTER leczenie w Pruszczu kto wie ! (1) poszukuję kontaktu z osobami leczonymi przy użyciu tego aparatu. Podobno jest... wiesiek