michal - opinia (4) wspaniała atmosfera i kazania księdza proboszcza michal klimat tworzą ludzie... (2) a w Katedrze wspaniale prowadzi Mszę Św. m.in ks Waldemar, poranne czytania... parafianin skandal (31) SKANDAL!!!!!!!!!!!! W sekretariacie dowiedziałam się, że moje dziecko nie... ja
koncert organowy z zakłocerniami (2) często bywam w katedrze na koincertach organowych z grupami . kiedy grupa... przewodnik Dobrze ale... (2) Bardzo mi się podoba nasza katedra, ale poza koncertami i architekturą wrak w... Henryk Miejsce wywołujące dreszcze... (1) Na Mszy Świętej byłam tylko raz, ale było tak pięknie, że z pewnością jeszcze... Ania Katedra (1) Chociaż mieszkam na Chełmie staram się jak najczęściej bywać w Katedrze,... Joanna Gucewicz Pięknie w Katedrze (1) Właśnie wróciłam z Apelu Jasnogórskiego, jest to wielkie przeżycie. Nastrój w... stara parafianka przepiękny kościół (1) PO REMONCIE WSZYSTKO W NIEJ ODŻYŁO DAWNYM BLASKIEM, ORGANY JESZCZE PIĘKNIEJ... natalia Pseudo ochrona (1) Jestem fotografem amatorem, pan który spaceruje po katedrze i dogląda... Tom Katedra przyniesie nam szczęście :) (4) 3 lipca 2010 o godzinie 18.00 przyrzekaliśmy sobie dozgonną miłość i wierność... Ewelina i Krzysztof Ośmiałowscy znowu (2) wróciłem wczoraj do 3miasta pierwsze kroki skierowałem do Katedry po 19 lecz... massatom cudo (1) Katedra przecudnej urody. A organy!!!! Nie ma piękniejszych na świecie Ewa Monika - opinia (2) jestem parafianką Katedry byłam tu ochrzczona , miałam tu pierwsza komunię... Monika :) (1) Byłam w katedrze tylko raz , a już ją kocham ;D Martynka