szpital zaspa porodowka (5) hej, mam pytanie czy ktos sie orientuje czy istnieje mozliwosc rodzenia na... Pola Nokia 2680 biało - różowa do sprzedania :))) W sam raz na prezent ! (2) Witam serdecznie :) Mam do sprzedania nowiuteńką Nokie 2680 w kolorze... Gdańsk DOBRY NEUROCHIRURG (1) słyszałam dobrą opinię o panu DR. Bełdzińskim z akademi medycznej prosze... bonita
Gdzie zaszczepią mi dziecko? (2) Mam pytanie. Chcę zaszczepić dziecko, szczepionkę mam, ale szanse na dostanie... mammamia Pomorski Klub Kobiet (2) Zaproszenie do Pomorskiego Klubu Kobiet Wszystkie Kobiety są mile... Marta szukam fajnej mamy na u.wych do pracy (3) witam szukam mamusi na urlopie wychowawczym do pracy na dni w tyg w moim... olcia255 sprzedam komplet fajnych ciuszków (1) licytacja od złotówki, bcm - chyba warto ;)... Ania_Dar czesc:) kto był osratnio w kinie i moze mi polecic cos fajnego na co warto pójsc? (12) ogolnie moge powiedziec ze lubie hirrory i komedie- moze mi ktos polecic cos... angelika-sss przyjaciolki, kolezanki szukam od serca (1) witam serdecznie wszystkie panie. mam 29 lat, 2 synkow, meza .. tak to sporo... nati Koleżanka na aerobik (4) Może zagląda tu jakaś mama (mniej więcej 30-letnia) z Ujeściska, Oruni... Mama Jestem ciekawa co o tym sadzicie (12) Mam faceta kochamy sie na zaboj planujemy slub itp lecz jest jeden problem.... sslooneczko embolizacja (2) czy ktoś wie czy w Trojmieście dokonuje się zabiegów embolizacji?? czy to... d.d. Projektant wnętrz (4) Czy znacie kogoś wartego polecenia?? Asia Gdynia tort artystyczny (4) Witam serdecznie, chciałabym zapytać uczestników fora czy znają i mogą... Alicja jesienne atrakcje Gdańska dla mamy z dzieckiem... (5) Witam!! Od niedawna mieszkam z gdańsku razem z 7-letnim synkiem. Lato w... mama utrata nóg - dobrzy: rehabilitant i psycholog PILNE (1) Witam, potrzebne mi namiary na specjalistów - rehabilitanta i psychologa,... jahandzia Polecę sprawdzoną ekipę remontową, rownież elektryka (2) gg 1891983 Rina Ciuchlandy w Gdansku (3) Witam wszystkich.Znacie moze jakies fajne i tanie sklepy z uzywanymi ciuchami... Marta Warsztaty dla dzieci 6-10 lat (1) 21. XI (sobota)10.30-13.30 Zapraszam serdecznie wszystkie dzieci w wieku... Bliskość i Harmonia Doktor Iwona butalewicz z gdyni ginekolog/endokrynolog czy ktos jest jej pacjentka? (3) niedlugo mam pierwsya wiyzte u tej lekarki czy ktos tu na forum jest z... Magdalenka....