Przypadek, nie sądzę...... (5) Pandemia w Polsce ptasiej grypy 2009/2010 źródło raport Głównego Inspektora... Feldkurat Zasiłek na dzieci,jak ? Jak z opieka na dzieci do 14.02 , co z praca? (2) Ktos cos? Ada Sklepy spożywcze na dworzu (3) Poszukuję sklepy z żywnością, gdzie można zrobić zakupy albo na dworzu albo... Paweł
Informacja o kwarantannie (3) W jaki sposób przekazywana jest informacja o kwarantannie, dzwonią czy... Kobieta Szkolenie (projekt) z unii europejskiej a tarcza antykryzysowa (1) Mam pytanie czy wie ktoś może czy jest mozliwość ubiegania sie o jakis... Alc Szkoły zamknięte (7) Szkoła zamknięte, posprzątane a nam sprzataczkom każą przychodzić do pracy.... Krystyna Spacery (3) Nie rozumiem, z jednej strony mam siedzieć w domu, a z drugiej lekarze w TV... Emeryt Pacjenci onkologiczni (1) Jak mamy zachować się w obliczu zbiorowości do 50 osób, kiedy ostatnio przed... Kasia Aptiv (4) Zamknięta firma Aptiv ??? Pracownik Gdzie jest zwykłe, dotychczasowe forum? (6) Zniknęło tamto a powstało tematyczne "koronawirus". Czy redakcja nie... 07 zgłoś się Utrata smaku i węchu jako objaw koronawirusa. (2) Ta bardzo istotna informacja pojawiła się min. na Forbes i DailyMail. U... Kmiot Jest nowa osoba z pomorskiego. Ciekawe czy to ktorys z policjantow z Pruszcza? (3) Jesli to ciagle ten sam ciag zarazen od dwoch wycieczkowiczek z Pszczolek to... Tomasz wolne postojowe (1) jakieś info jak wyżej, na czym polega , ile jest płatne i czy pracodawca w... klara Koronawirus to specjalna robota (8) Koronawirus to specjalna robota. To broń biologiczna mająca na celu... PJ formalne rozwiązania (1) Czekam na decyzję wszystkich partii politycznych aby zrezygnowały z dotacji... zatroskany Urlop bezpłatny (1) Jeśli pracodawca wysłał cię na urlop bezpłatny i olał, po powrocie olej go... bamboy Tak sie zastanawiam skoro juz na 1000% wiadomo ze zabraknie nam maseczek i rekawic... (4) ..jednorazowych. To wielkim nieporozumieniem i mega marnotrawstwem jest je... Tomasz koronawirus a zdalne uczenie (2) Witam, Moja uczelnia ogłosiła obowiązkowe zajęcia zdalne, wykładowcy... Ja Słyszałem, że zmarł też ksiądz z Chełmu. Czy to prawda? (1) Ktoś może ew. potwierdzić? Jeśli tak to dlaczego to przed nami ukrywają? Ile... Dociekliwy Place zabaw (9) Czynne place zabaw, dlaczego?! Przeczytalam właśnie artykuł, że liczy się na... Czytelniczka