dr hab. nauk med. Krzysztof Preis

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, Stanisława Skarżyńskiego 3A/4

Dziękujemy (1) Najlepszy specjalista, nie ma sobie równych. Polecam z czystym sercem. Ola dziekuje (1) Serdecznie dziękujemy Panu profesorowi za pełną opiekę nad moją żoną i już... pawel K Warto ! (1) Do profesora trafiłam w 10 tygodniu ciąży. Od początku otoczona zostałam... Magdalena
Dziękujemy (1) Serdecznie dziękujemy Panu profesorowi za pełną opiekę nad moją żoną i już... paweł K. Polecam ! (1) Bardzo polecam dr.Preisa. Byłam w gabinecie na USG wraz z mężem, profesor... Kasia bez zastrzezen (1) Witam, czytam niektore posty na temat profesora Preisa, i albo trafilam na... ____ Endometrioza - wystarczy tylko zajść w ciążę (4) Witam, Byłam u doktora rok temu. Stwierdził endometriozę. Wypraszając mnie z... Mama Prof. Preis zamieniił moją ciąże w koszmar! (1) W 12 tygodniu ciąży wybraliśmy się drugi raz na wizytę do dr Preisa aby... Ola Koszt wizyty (2) Witam, od niedawna jestem mieszkanką Gdańska i naczytałam się dużo dobrych... Amber1 Nie warto się bać (1) Szukałam opinii o profesorze Preisie przed moim usg (11-14 tydzień).... Bublina Bardzo dobry specjalista. (1) Dr bardzo konkretny, dokładny, badanie przebiegło w bardzo milej atmosferze,... Z Dno (2) Witam wszystkich chciałbym podzielić się z wami opinią o tym ...Z ciążą od... tata NIE POLECAM - \"DZIĘKI\" NIEMU MOJA CIĄŻA BYŁA KOSZMAREM (2) cd: synek urodził się przez CC z uwagi na wadę, którą stwierdził na pismie... mama do przemyślenia (1) Profesor prowadził moją ciążę - miałam problemy, uważam, że dzięki niemu... Marta x - opinia (1) Byłam u pana dr w ciazy, 26 tydzien, wg dr Priesa ciaza przebiegała... x Odradzam !!! (1) Wyjątkowo nieprzyjemny. Arogancki. Wizyta była bardzo droga. W czasie badania... byla pacjentka Wysoka jakość usług , pełen profesjonalizm (1) Z czystym sumieniem polecam prof.Preisa. Super sprzęt, fachowe i... mama NIE POLECAM - "DZIĘKI" NIEMU MOJA CIĄŻA BYŁA KOSZMAREM (1) Witam, Podpisuję się pod poniższą opinią kogoś o nicku "tata". Nasza... mama pacjentka (1) Wypowiedź panny o imienu Marta jest conajmniej żenująca! Wspólczuję... justyna Nie podobał mi się (1) Nie polecam wcale wizyty w tym gabinecie na USG. Poczekalnia mała, rotacja... Marzena