Agnieszka - opinia (1) Gorąco polecam! Teoria weekedowa poprowadzona przez pana Janusza w konkretny... Agnieszka Aleksandra - opinia (1) Akademia Prawa Jazdy to najlepszy wybór! Nawet sobie nie wyobrażałam, że caly... Aleksandra Kamil - opinia (1) Egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem, dzięki OSK Alfa! Dziękuję Adzie,... Kamil
Kursant - opinia (1) gorąco polecam!!! Ten instruktor jest super technika nauczania sportową... Kursant Helena - opinia (1) Gorąco polecam Akademię Prawa Jazdy! Do szkoły trafiłam z polecenia... Helena Marcelina - opinia (1) Szczerze z całego serca polecam pana instruktora Krzysztofa Chejmanowskiego.... Marcelina Paweł - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą zdać egzamin,... Paweł Jaras - opinia (1) Po 8 latach zarzuconego prawo jazdy postanowiłam powtórnie spróbować swoich... Jaras Jola - opinia (1) Polecam z całego serca OSK El-prawko. Szybko i bezstresowo od podstaw... Jola Jola - opinia (1) Nie taki diabeł straszny jak go malują. Dziś miałam egzamin praktyczny z... Jola Kacper - opinia (1) Jedyna szkoła jazdy godna polecenia, pełen profesjonalizm, zarówno podczas... Kacper Monika - opinia (1) Bardzo polecam szkołę jazdy. Panie w biurze bardzo miłe i pomocne. Teorię... Monika Bart - opinia (1) Pan Leszek Chudy, Człowiek który jest stworzony do nauczania. Pierwszy raz... Bart Natalia - opinia (1) Bardzo polecam, szczególnie jeżdżenie z Panem Rafałem! Pomimo mojego... Natalia Natalia - opinia (1) Po sześciu latach przerwy egzamin zdany za pierwszym podejściem. Pan Maciej,... Natalia Daniel - opinia (1) Teoria wykladana przez P. Tomka w sposób zrozumiały dla każdego, natomiast... Daniel Oktawian Bielecki - opinia (1) Najlepsza szkoła jaką można sobie wymarzyć. Instruktorzy cierpliwi i bardzo... Oktawian Bielecki Zofia - opinia (1) Bardzo polecam tę szkołę jazdy, egzamin zdany za pierwszym razem :). Kurs... Zofia Małgorzata - opinia (1) Dzięki mojemu instruktorowi Panu Łukaszowi Szałkowskiemu zdałam egzamin.... Małgorzata Ania W - opinia (1) Gorąco polecam deltę. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zdam prawo jazdy, a... Ania W