mateusz - opinia (2) Kat C. Bardzo polecam tę szkołę , mili instruktorzy a co najważniejsze w... mateusz Dorota - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Pan Wykładowca i Łukasz K. są bardzo dobrymi... Dorota
Małgorzata - opinia (2) Egzamin zdany za pierwszym razem mówi sam za siebie Małgorzata
Ola - opinia (1) jak najbardziej polecam, profesjonalne przygotowanie do egzaminu, który potem... Ola Karola - opinia (1) Najlepsi z najlepszych, pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Karola Mikołaj - opinia (1) Polecam szczególnie instruktora Michała, dużo cierpliwości i świetne... Mikołaj Laura - opinia (1) Szczerze polecam szkołę Piąty Bieg. Jak dla mnie najlepsza szkoła w... Laura Natalia - opinia (1) Polecam z całego serca, zdałam za 1 razem a to tylko i wyłącznie dzięki... Natalia Stanisław - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Kurs weekendowy to jest świetna opcja, jestem bardzo... Stanisław Grzegorz - opinia (1) Trafiłem do auto car na lekcje doszkalające po bardzo długiej przerwie w... Grzegorz Jakub - opinia (1) Polecam w100%. Szybko i bez problemu zrobione prawo jazdy. Godnie polecam... Jakub Andrzej - opinia (1) Kat. B+E Wszystko super, sprawnie i terminowo. Fajny kontakt z firmą i... Andrzej Asia K. - opinia (1) Polecam wszystkim tę szkołę. Wykłady były prowadzone w bardzo obrazowy i... Asia K. Jakub - opinia (1) Kurs, dzięki któremu zdalem teorie i praktykę za pierwszym razem. Napewno... Jakub Grzegorz B. - opinia (1) Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie , jak nauka jazdy to tylko w OSK Speed... Grzegorz B. Agata - opinia (1) Polecam Pana Michała Cieplińskiego, dzięki niemu udało mi się zdać prawo... Agata Remek - opinia (1) Najlepsza szkoła pod względem poziomu nauczania, przygotowania do egzaminu... Remek Wiktoria W. - opinia (1) Kurs zrobiony w niecałe 3 miesiące. Na 18-stkę zdane prawko.Uczył mnie Pan... Wiktoria W. Malwina - opinia (1) Świetni instruktorzy jazdy, wykłady jasne i logiczne, dostępność jazd bez... Malwina Małgosia Gafk - opinia (1) Polecam Akademię Prawa Jazdy z całego serca :) Panie w biurze pomocne i... Małgosia Gafk
1 z 1311 »