Monika - ocena (1) Po przeczytaniu opinii na trójmieście zgłosiłam się do Delty na jazdy... Monika Grzegorz Dybizbański - ocena (1) Chciałbym wyrazić niesamowitą pochwałe dal Pani Żanety poleconej przez moją... Grzegorz Dybizbański Weronika Malinowska - ocena (1) Z całego serca polecam instruktora Tomka. Ma nieskończone pokłady... Weronika Malinowska
Lena - ocena (1) Po jazdach i teorii z Panem Tomkiem nie da się być nieprzygotowanym do... Lena Maksymilian G. - ocena (1) https://www.trojmiasto.pl/Nauka-Jazdy-Zbyszek-o76831.html Maksymilian G. Marta - ocena (1) Z całego serca polecam szkołę i jazdy z Panią Renatą :) jest wymagająca na... Marta Jakub - ocena (1) Profesjonalne podejście i jasno tłumaczone zasady Jakub Karol - ocena (1) Bardzo dobry instruktor! Karol Piotr - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony zawsze kiedy poprosiłem o jazdy dostałem termin, a... Piotr Patrycja - ocena (1) Bardzo polecam instruktora Dariusza Chabrowskiego. Miła, bezstresowa... Patrycja Martyna - ocena (1) Egzamin zdany wszystko zawdzięczam panu Czesiowi oby więcej takich... Martyna Julia - ocena (1) Świetny kurs! Bardzo polecam jazdy z Panem Łukaszem! Julia Kacper W - ocena (1) Super szkółka do nauki jazdy! Bardzo przyjemna teoria z Panem Andrzejem,... Kacper W Emilia - ocena (1) Świetna szkoła jazdy! Od momentu zapisania się na kurs aż do zdania egzaminu... Emilia Amelia Matera - ocena (1) Z wielką przyjemnością chciałabym polecić szkółkę Akademia Prawo Jazdy oraz... Amelia Matera Daniel - ocena (1) Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dla kursantów. Starają się dopasować... Daniel Patryk - ocena (2) Bardzo szybcie i profesjonalne nauczenie, samochód zadbany praktycznie jak... Patryk Basia - ocena (2) Serdecznie polecam ELKE profesjonalnie podejście, instruktorzy Wojtek bardzo... Basia Jan Popławski. - ocena (1) Polecam szkolenie. Dobre, szybkie terminy zajęć praktycznych. Teorię robiłem... Jan Popławski. Basia - ocena (1) Bardzo pozytywnie, zdałam za pierwszym podejściem,instruktorzy konkretni ,... Basia