Helena - ocena (1) Bardzo dobra szkoła jazdy! Bardzo miła i kulturalna obsługa. Przyjemne... Helena Oleksandra - ocena (1) Dzień dobry, polecam OSK Speed. Brałam jazdy dodatkowe, i zdałam egzamin za... Oleksandra Katarzyna - ocena (1) Jestem bardzo szczęśliwa ,że trafiłam do tej szkoły . Dzięki naukom w... Katarzyna
Estera - ocena (2) Pani Daria super, egzamin zdany za pierwszym razem!! Estera Sylwia W - ocena (2) Szczerze polecam OSK Alpina! Pan Kamil - instruktor ideał. Nauczy jeździć... Sylwia W Kasia - ocena (1) Polecam instruktora Pana Mariusza! Wcześniej chodziłam do innej szkółki, na... Kasia Marcin Bąkowski - ocena (1) Zdecydowanie polecam tą szkółkę nauki jazdy. Pan instruktor Krzysztof... Marcin Bąkowski Mateusz - ocena (2) polecam bardzo profesjonalnie w milej atmosferze ;) Mateusz Daria Mąkos - ocena (1) Bardzo polecam ten ośrodek szkoleniowy, nauczyciele bardzo rzetelnie... Daria Mąkos Staś - ocena (1) Bardzo dobry kurs opinie nie kłamią, wykłady bardzo rzetelnie prowadzone, tak... Staś Maria Gren - ocena (1) Najlepsza szkoła nauki jazdy. Trafiłam do nich z polecenia,nie zaluje ze do... Maria Gren Maria Gren - ocena (1) Miałam 4 egzaminatorów i przy każdym czułam się bardzo niekomfortowo,ale jak... Maria Gren Karolina R - ocena (1) Polecam ośrodek szkoleniowy dla przyszłych kierowców AS. Jedna z najlepszych... Karolina R Gracjan - ocena (1) Po upływie czasu jestem w stanie stwierdzić że pan Grzegorz Formella to jeden... Gracjan Monika - ocena (1) Po przeczytaniu opinii na trójmieście zgłosiłam się do Delty na jazdy... Monika Grzegorz Dybizbański - ocena (1) Chciałbym wyrazić niesamowitą pochwałe dal Pani Żanety poleconej przez moją... Grzegorz Dybizbański Weronika Malinowska - ocena (1) Z całego serca polecam instruktora Tomka. Ma nieskończone pokłady... Weronika Malinowska Lena - ocena (1) Po jazdach i teorii z Panem Tomkiem nie da się być nieprzygotowanym do... Lena Maksymilian G. - ocena (1) https://www.trojmiasto.pl/Nauka-Jazdy-Zbyszek-o76831.html Maksymilian G. Marta - ocena (1) Z całego serca polecam szkołę i jazdy z Panią Renatą :) jest wymagająca na... Marta