Sarah - ocena (1) Świetna szkoła jazdy ,bardzo wszystkim polecam serdecznie , pan Rafał jest... Sarah Kalina - ocena (1) Z wielką satysfakcją mogę polecić państwu Akademię Prawa Jazdy, w... Kalina Ania T. - ocena (1) Bardzo polecam APJ a szczególnie instuktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego,... Ania T.
Marta - ocena (1) Gorąco polecam na zapisanie się do tej szkoły, naprawdę warto Marta Martyna - ocena (1) Po tylu podejściach do egzaminu i przeróżnych egzaminatorów myślałam, że... Martyna Maja - ocena (1) Po 3 nieudanych egzaminach, na których nawet nie wyjechałam z placu,... Maja Natalia L. - ocena (1) Super szkółka, Pan Zbyszek podchodzi profesjonalnie do swojego zadania.... Natalia L. Yuliia Klymchuk - ocena (1) Bardzo polecam szkołę. Fajnie prowadzone wykłady, dobrze przygotowana 1... Yuliia Klymchuk Mateusz Parulski - ocena (1) Polecam instruktora Michała Cieplińskiego, przygotował mnie idealnie do... Mateusz Parulski Klaudia - ocena (1) Bardzo polecam OSK Delta. Szczególnie Pana Rafała, który nie uczył tylko jak... Klaudia Oliwier G. - ocena (1) Serdecznie mogę polecić każdemu kto jest z okolic zaspy czy przymorza.... Oliwier G. Zuzanna - ocena (1) Bardzo polecam Akademię prawa jazdy a w szczególności instruktora Krzysztofa... Zuzanna KI - ocena (1) Kurs pierwsza klasa. Polecam jazdy u p. Patryka Michna, spokojny, cierpliwy,... KI Marta - ocena (2) Witam wszystkich. Chciałam bardzo podziękować panu Zenkowi za przygotowanie... Marta Bartek - ocena (1) Wczoraj zdałem egzamin, bardzo polecam miałem jazdy z Panem Januszem... Bartek Nikola - ocena (1) Miałam przyjemność uczyć się jazdy w OSK Delta. Szkółka dysponuje dobrymi... Nikola Anna Sawicka - ocena (1) Pan Radek jest super instruktorem, jazda z nim to sama przyjemność:) Anna Sawicka Piotr - ocena (1) Instruktorzy bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczą, wszystko zdane za... Piotr Serhii - ocena (1) Super szkoła i bardzo dobry instruktor Pan Krzysztof. Polecam dla ukrańców,... Serhii Wiktoria - ocena (1) Super, wszystko ladnie wyjasnione, najlepsza szkola jazdy w trojmiescie. Wiktoria