Piotr - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony zawsze kiedy poprosiłem o jazdy dostałem termin, a... Piotr Patrycja - ocena (1) Bardzo polecam instruktora Dariusza Chabrowskiego. Miła, bezstresowa... Patrycja Martyna - ocena (1) Egzamin zdany wszystko zawdzięczam panu Czesiowi oby więcej takich... Martyna
Julia - ocena (1) Świetny kurs! Bardzo polecam jazdy z Panem Łukaszem! Julia Kacper W - ocena (1) Super szkółka do nauki jazdy! Bardzo przyjemna teoria z Panem Andrzejem,... Kacper W Emilia - ocena (1) Świetna szkoła jazdy! Od momentu zapisania się na kurs aż do zdania egzaminu... Emilia Amelia Matera - ocena (1) Z wielką przyjemnością chciałabym polecić szkółkę Akademia Prawo Jazdy oraz... Amelia Matera Daniel - ocena (1) Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dla kursantów. Starają się dopasować... Daniel Patryk - ocena (2) Bardzo szybcie i profesjonalne nauczenie, samochód zadbany praktycznie jak... Patryk Basia - ocena (2) Serdecznie polecam ELKE profesjonalnie podejście, instruktorzy Wojtek bardzo... Basia Jan Popławski. - ocena (1) Polecam szkolenie. Dobre, szybkie terminy zajęć praktycznych. Teorię robiłem... Jan Popławski. Anna - ocena (1) Indywidualne podejście do klienta - mogłam kurs odbyć on-line, co bardzo mi... Anna Kamil - ocena (2) Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy rondobis i jazdy szkoleniowe u... Kamil Oliwia - ocena (1) Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm,... Oliwia Oliwia - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy ale szczególne podziękowania kieruję do... Oliwia Oliwia - ocena (1) Serdecznie polecam! Szczególnie najlepszego instruktora - pana Waldka,... Oliwia Marcin - ocena (1) Polecam kurs na kat. C. Kilka samochodów różnej wielkości i kursant na każdym... Marcin Zofia - ocena (1) Pełen profesjonalizm! Instruktor przemiły, wyrozumiały, widać oraz słychać,... Zofia Ireneusz Bieszka - ocena (1) Profesjonalny ośrodek. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, uprzejmi oraz... Ireneusz Bieszka Łukasz - ocena (1) Chcesz zdać to idź do Herkulesa, Proste Łukasz