Emilia - ocena (1) Świetna szkoła nauki jazdy, która potrafi na bardzo wysokim poziomie... Emilia Dmytro - ocena (1) Bardzo polecam !!! Dzięki wykładam oraz praktycznych zajęciach w tej szkole... Dmytro Ewelina - ocena (1) Bardzo profesjonalne a jednocześnie luźne podejście instruktora sprawiły ze... Ewelina
Lizaveta Z. - ocena (1) Zdałam za pierwszym podejściem. Dziękuję za świetną naukę Lizaveta Z. Monia - ocena (1) Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy Szczególne podziękowania dla p.Kasi... Monia Magdalena - ocena (1) Szkoła godna polecenia. Egzamin teoretyczny zdany na max , praktyczny mimo... Magdalena Jakub - ocena (1) Świetny ośrodek, a Pan Adam to genialny instruktor ze świetnym podejściem,... Jakub Natalia - ocena (1) Zanim rozpoczęłam kurs miałam zerowe doświadczenie z prowadzeniem auta. W... Natalia Natalia - ocena (1) Polecam Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Pana Wojciecha Szyszkowskiego... Natalia Halina - ocena (1) Polecam szkołę Jazdy Obelix. Na jednej z pierwszych jazd Adam (chyba jest na... Halina Paulina - ocena (1) Niesamowity zespół świetnych instruktorów, jazdy były sama przyjemnością i... Paulina Kaja - ocena (1) Pani Kasia to wspaniały instruktor o ogromnej cierpliwości, szczególnie jak... Kaja Karolina - ocena (1) Naprawde z całego serca polecam, każdy instruktor z którym wzięłam tu jazdy... Karolina Agnieszka M. - ocena (1) Akademia Prawa Jazdy to bardzo przyjazne miejsce. Panie pracujące w biurze są... Agnieszka M. Radosław Sz. - ocena (1) Po 15 latach przerwy zdane za pierwszym razem. Oczywiście polecam :) Radosław Sz. Kateryna - ocena (1) Polecam Akademię Prawa Jazdy  jak i instruktora Pana Wojciecha... Kateryna Aleksandra - ocena (1) Wróciłam na szkolenie z prawa jazdy po kilku latach od wcześniejszej próby.... Aleksandra Angelika - ocena (1) Polecam z czystym sumieniem szkołę nauki jazdy rondobis ! Egzamin na kat.D... Angelika Helena - ocena (1) Bardzo dobra szkoła jazdy! Bardzo miła i kulturalna obsługa. Przyjemne... Helena Oleksandra - ocena (1) Dzień dobry, polecam OSK Speed. Brałam jazdy dodatkowe, i zdałam egzamin za... Oleksandra