La Fontaine

Restauracje

Gdańsk, Dyrekcyjna 2-4

Spotkanie studentów Ateneum (1) Po sobotnich zajęciach na uczelni spotkaliśmy się o 17-tej na zapowiedzianej... Dario Wesele 17.09 (6) Tego dnia odbyło się nasze wesele w La fontaine na ponad 80 osób. Wszystko... Paulina i Piotr ta restauracja to skandal (2) Byłem tam na przyjęciu weselnym i takiej żenady nie widziałem nigdy w swoim... michal
Restauracja Zaułek... (1) Witam no i po co oszukiwać klienta takim sloganem cytuję. Restauracja mieści... Jacek Nigdy więcej!!! (1) Zastanawiam się na czterema poprzednimi opiniami, kto je popełnił, właściciel... Marcel WESELE 09.2010 (1) Cały czas staramy się dobrać odpowiednie słowa opisujące nasze wesele w La... Anna W końcu!! (1) Z duma teraz mogę opowiadać gdzie byłem z małżonka i co jadłem! Świetnie... Wa-wa polecam (1) stosunek ceny do jakosci - rewelacja:) nastrojowo przyjemnie:) stahhhh Polecam :) (1) Miałam przyjemność spędzić niezapomniany wieczór w restauracji "La Fontaine".... Dorota K. Atrakcyjny wystrój i smaczne jedzenie (1) Restauracja ,,La Fontaine'' zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Wystrój... Adam L. Bardzo przyjemnie (1) Jestem z dziewczyna bardzo zadowolony :) super obsluga ..wyjatkowo ceny mnie... Pajak Przyjemnie (1) Fajne , ciche miejsce (jeśli będzie zrobiona część zewnętrzna, jak twierdzi... Monia Restauracja zaułek (2) Byłem w tej restauracji pierwszy raz przypadkowo nic specjalnego ceny wysokie... Frodo 25.10.2008 (1) 25.10.2008 Takiej imprezy to nie pamietam oby tak dalej ;d i z... TomEk 22 A ja właśnie wróciłem z Patio... (1) ...i musze powiedzieć, że lokal trzyma poziom, jeden minus to ceny -... Zachwycony :) polecam:) (1) bardzo miłe miejsce tak na piwo ze znajomymi jak i na niedzielny obiad, można... Sylwia a na imię jej było A....a (1) to że Patio położone jest na uboczu jest jego atutem, latem gdy zwalają się... Laslo totalna kicha !!!!!!!!!!! przereklamowane (2) Totalna kicha !!! Toalety śmierdzące, brak papieru. Kelnerka niemiła,... X niedziela (1) naprawde swietna miejscowka. swietne drinki i nie moge sie doczekac... Ja