Dariusz Małecki - opinia (1) Na pierwszy rzut oka oferta najlepsza na rynku. Jednak po kilku latach mogę... Dariusz Małecki Adam. - opinia (2) Korzystam z internetu i telewizji w Limes od kilku lat. Mam internet... Adam. odbiorca usług firmy Limes - opinia (2) Niestety awarie TV zdarzają się często. Jeśli ktoś ma wybór, proszę nie... odbiorca usług firmy Limes
Maciej B - opinia (1) Korzystałem przez 2 lata i gdyby nie przeprowadzka w miejsce gdzie nie są... Maciej B Przemysław - opinia (1) Od kilku dobrych lat mam od Firmy Limes internet i telewizję kablową. Owszem... Przemysław joanna - opinia (1) jestem odbiorcą internetu z Limes od 3 lat w Gdańsku Osowej. Sama jakość... joanna JL - opinia (1) Masakra totalna. Typy od ponad roku mają częste ataki DDoS które nie miały... JL Paulina - opinia (1) Mam wykupiony pakiet od ponad 2 lat. W tym czasie awaria zdarzyła się tylko 1... Paulina Sebastian - opinia (1) Mam od wielu lat i nie żałuję. Dobra stabilna firma. Godna polecenia.... Sebastian Jadwiga - opinia (1) Brak kontaktu i internetu To w ostatnim czasie już 2 raz Jadwiga Sergio - opinia (1) bardzo dobra oferta rzeczywistość: katastrofa Sergio u.n.i.k.a.ć !!! (2) Kiedyś była to całkiem niezła alternatywa dla np. multimedia. A teraz? Nie... żuk klient - opinia (1) Rwący się codziennie internet, brak możliwości dodzwonienia się na infolinię! klient Była klientka - opinia (1) Od miesiąca nie mam tv, ale to najmniejszy problem bo i tak oglądają tylko... Była klientka A - opinia (1) Hallo, do momentu kiedy jestes klinetem i placicsz sa mili, ale jesli masz... A Nie rozumiem większości tutejszych opinii... (1) Korzystam z usług firmy Limes do około 2 lat w Gdyni. Niedługo kończy mi się... Robert a mi działa (1) Nie wiem co ludzie marudzą. Usługi są, działają, cena atrakcyjna. Internet... zbigniew Duży pozytyw (2) Nie dość, że bardzo kulturalna obsługa, mega miłe panie na infolinii, które... Luiza Awarie w piątek o 16 o ich specjalność (1) Albo w sobotę rano. Brak internetu, brama nie odpowiada. Koszmarna obsługa,... Robert Płać i płacz (2) Niska jakość usług, internet z częstymi przerwami i mocno falującą prędkością... Stały klient