Sztuczne lodowisko

Lodowiska

Sopot, pl. Zdrojowy 2A

Mimi - ocena (1) Lodowisko nie powinno się nazywać lodowiskiem. W porównaniu do Gdańskiego to... Mimi Piotr - ocena (1) Lodowisko jest niestety wielka kałuża wody. Dzieci po 10 minutach były mokre.... Piotr Karo - opinia (2) Byłam na lodowisku z córką przed świętami. Do tafli można mieć zarzuty, już... Karo
Emi - opinia (1) Ze smutkiem potrzebuję przyznać, że od kiedy nastąpiła zmiana ekipy... Emi Sylwia - opinia (1) Super lodowisko, bardzo miłe kasjerki. Będę odwiedzać częściej Sylwia Ula - opinia (1) Baaaardzo miła i pomocna obsługa, rewelacyjny lód jak na niekryte i sezonowe... Ula Wiki - opinia (1) Super, bardzo świetnie. Obsługa 10/10 Wiki Andrzej - opinia (1) Bawiłem się świetnie , obsługa bardzo miła i uprzejma , lód po mimo że... Andrzej Radek - opinia (1) Bardzo polecam to lodowisko, super obsługa:) Wszystko sprawnie. Będę... Radek Adam - opinia (1) Bywam z moimi dziećmi regularnie. Obsługa - bardzo miła i pomocna. Ceny... Adam Kinga - opinia (1) No, niestety, lodowisko w Sopocie w tym roku zawiodło! Wczoraj wieczorem było... Kinga Maria - opinia (1) Jesteśmy na lodowisku codziennie. Dobrze, że jest. Pozdrawiam Panie z... Maria Stały bywalec - opinia (1) Lodowisko super, w tym roku było wyjątkowo mało ludzi, więc jeździ się... Stały bywalec EMSO - opinia (1) Czasem bywam i uważam, że generalizowanie z tą obsługą może być nieco... EMSO monika - opinia (2) UWAGA !! lepiej zabrac ze sobą swoje łyżwy. wypożyczone łyżwy sa... monika Polecam! Ale obsługa niemiła. (1) Baaardzo lubię to lodowisko i staram się być tam przynajmniej raz w tygodniu.... Lilka Fajne lodowisko! (1) Fajne lodowisko,ceny ok,miła obsługa,dzieciom się podoba!Napewno jeszcze tu... A.K lodowisko (1) Ta zagroda to do lipca będzie stała? Żenada ... Alka Lodowisko w Sopocie przy molo (2) Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu na lodowisku przy molo to fajna... Ela super! (1) Świetny klimat, moje ulubione lodowisko - mimo że jestem z Gdyni, przychodzę... Karolina Pl