Lodowisko w Hali Olivia

Lodowiska

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Andrzej - opinia (2) Lodowisko bardzo dobrze przygotowane, mila obsluga . 20 zl za godzine to... Andrzej Andrus - ocena (1) Witam. Piszę to co mi dzieci opowiadają Git tato, git, jutro też... Andrus jagoda - opinia (2) Ok bez szału ale może być. Trochę mało atrakcji ale Gdańsk nie stara się o... jagoda
Gast - ocena (1) Drogo...! Dla porównania - piękne lodowisko w Krynicy-Zdrój: - bilet na 45... Gast Kasia - opinia (1) Super i polecam .Jestem z Gdyni i mam porównanie co proponuje moje miasto a... Kasia kati - opinia (1) tragedia, pierwszy i ostatni raz, długie kolejki, byle jakie łyżwy i drogo... kati Marcin - opinia (1) Sznurówki długie że można linę zrobić,tępe łyzwy pingwinki trzeba cała siła... Marcin Zawiedziony - opinia (1) Mamy 2022 rok, a nadal nie można kupić biletów online. Trzeba sterczeć pół... Zawiedziony Oliwia - opinia (1) Fajna atmosfera + do tego super muzyka minus jest taki że dzieci jeżdżą bez... Oliwia Piotr - opinia (1) Jeżdżę do Olivii od ponad trzydziestu lat. Lód jest zazwyczaj bardzo dobry ,... Piotr Anonim - opinia (1) No w tym roku mega drogo jest.22zł 1h .W Gnojewie 1h 10zł Anonim Piter - opinia (1) Ceny za wejściówki masakra. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci to wydatek 80 PLN.... Piter Krzysztof - opinia (1) Przychodzisz pół godziny przed czasem i marna szansa na wejście na lodowisko... Krzysztof Marta - opinia (1) Uwaga! nawet 40 minut przed wejściem na ślizgawke nie ma gwarancji, że kupisz... Marta Martyna - opinia (1) Biorąc pod uwagę, że na lodowisku w Gdyni dziecko wchodzi za 5zł, cena tutaj... Martyna Mari - opinia (1) Cena przesadzona. Chociaż dla dzieci powinny być bilety ulgowe. Łyżwy do... Mari Mama B. - opinia (1) Od 12ego lutego mialy zostac udostepnione slizgawki mieszkancom.... Mama B. Jolanta - opinia (1) Kiedyś jeździłam na łyżwach , jestem z woj. kuj.pomorskiego. Mam 61 lat ale... Jolanta Oli - opinia (1) Absurdem jest sprzedaż biletów w XXI wielu tylko w kasach. Jeżeli idziecie na... Oli Janek - opinia (1) lodowisko najlepsze w trojmiescie ale ceny z kosmosu !!!! Janek