Kolejna wizyta (1) Byłem już chyba 10 razy w Loopys, jak zwykle dziecko uradowane, obsługa miła... Paweł Fatalny cennik przyjęty na czas wakacji (3) Byliśmy wraz z dwuletnim synkiem kilkukrotnymi gośćmi na ww placu zabaw,... Tomasz Niestety....ale nie polecam (2) Byliśmy dziś czyli 30.08.2014r. Jechałem z myślą że dziecko sie świetnie... Niezadowolony tata...
Nieźle, ale uwaga! (2) 1. Dzieci w różnym wieku to zły pomysł. Na sali są zarówno dzieci w wieku... rodzic Najlepsze takie miejsce w Polsce (1) i niech ktoś poda większe lepiej wyposażone, tak profesjonalne. lubimy bywać... gracki Drogo jak smok, ale dzieciaki to kochają :-( (1) Drogo jak diabli. Napojów do picia na urodzinach jak na lekarstwo. To aż nie... K. Frajda dla maluchów (1) Koleżanka namówiła mnie na urodziny dla księżniczek w Loopys no i okazało się... Marta Urodziny (1) Moje dziecko miało w Loopy's już dwa razy urodziny. Pierwszy raz było super,... Mama Bardzo mile zaskoczona!!! (1) Niezwykle miło się zaskoczyłam poziomem zorganizowania przyjęcia urodzinowego... Aneta Najbardziej pomyslowe i perfekcyjne prowadzenie (1) Rewelacja. Syn miał urodziny pirackie.Urodziny w Loopys robiliśmy 2 lata temu... SAM po prostu lubimy :) (1) dłuugo już tam chodzimy i to jest nasze ulubione miejsce na mapie trójmiasta!... grażka bardzo fajnie (1) może i jest pare rzeczy do poprawki, ale dzieciaki uwielbiaja loopyska i ja... AlaBaBa Jest jednak kilka mankamentów do poprawki (1) Skoro mamy biegać rodzinnie w skarpetach winno się obić wszelkie schody... Manuca Loopy's World - polecam! (1) Generalnie bardzo fajny "Małpi Gaj" dla dzieciaków. Przystępne ceny, myślę że... Róża Świetna rozrywka dla dzieci w Loopy's (1) Miałam okazję tam przyjechać z moimi maluchami i powiem szczerze bardzo... Mariola juz sie nudzi (1) Fajny duży plac zabaw jeździmy z synem parę lat, teraz już po 1,5 godz... mariusz Drogo, ale dla dzieci duża frajda (5) CENY: Zgadzam się z przedmówcami, jest drogo jeśli chce się iść całą rodziną,... Byłam tam... Pierwszy i ostatni raz (3) Byłam dziś z mężem i z naszym 5- latnim synkiem w Loopy's Worldzie i z... Magda jestem rozczarowana i zaskoczona bardzo kiepską organizacją urodzin! (4) W dniu 20.11.2010 roku za niemałe pieniądze zorganizowaliśmy naszej córce... Hania K-M Wszystko super :) (1) Byłam tam dziś ze swoimi córeczkami. Słyszałam już dawno o tym miejscu, ale... Agata Jamróz