Aleksandra - opinia (1) Świetne miejsce dla każdego! Nie wiem kto bawił się lepiej: my-rodzice, czy... Aleksandra Elżbieta Mikołajczyk - opinia (1) Bardzo duży i fajny obiekt! Dodatkowym plusem jest restauracje z pysznymi... Elżbieta Mikołajczyk Adam - opinia (1) Największy minus to brak możliwości wykupienia jednej godziny. 35 zł na dzień... Adam
MaKa - opinia (1) Fajny, bardzo rozległy plac zabaw dla dzieci z restauracją. MaKa Monika - opinia (1) Odwiedziłam plac zabaw w dniu dzisiejszym wraz z córką i jej koleżankami. Był... Monika Niezadowolony - opinia (1) Miejsce nadaje się do remontu. Bardzo mało atrakcji. Niezadowolony Marzenie każdego dziecka (1) Moja Marysia bawiła się świętnie na urodzinach koleżanki. Zdecydowanie... Marianna Strogonska Brudno! (1) Absolutnie nie polecam, mimo wielu atrakcji dla dzieci, kurz i brud odstrasza... Paulina Super urodziny!!!! (1) Moje dziecko miało tu najwspanialsze 5 urodziny jakie mogło sobie... Iwona Urodziny moje dziecka (1) Niedawno zorganizowali Państwo urodziny dla mojej córki, co okazało się... Łukasz Super zabawa (1) Nie ma lepszego miejsca na ziemi, niż Loopy's World, moje dzieci zawsze... Leon Polecam :)))) (1) Pierwszy raz miałam przyjemność odwiedzić Loopy;s z moja całą rodziną.... Zuza :) Zimno i brudno (1) Wczoraj po raz kolejny odwiedziliśmy Loopy's World. Było to zdecydowanie... Natalia Niedbale , brudne toalety (1) Witam. Dziś wybraliśmy się z trójką naszych dzieci do tego pięknego obiektu .... Mat 11 Listopad 2017 (1) Witam. Po raz kolejny odwiedzam to centrum rozrywki dla dzieci.Z... Tomasz Najlepsze urodziny (1) Wyprawiłam w sobotę urodziny mojej córce i mimo obaw, że to ogromny plac i... Marika Dobra zabawa dla całej rodziny (1) Super zabawa dla całej rodziny :) Bawiliśmy się świetnie, dzieciaki... Basia Nie polecam (1) Pracownice wyglądają i zachowują się jakby pracowały za karę. Krzywo się... Kasia Gorąco polecam! (1) Super zabawa, zarówno dla nas rodziców, jak i dla dzieci. Mnóstwo miejsca i... Natalia Coś dla dzieci i nie tylko ! (1) Mam dwójkę bliźniaków- 6 lat i są zachwycone zabawą w Loopy's! Zawsze... Rafał