NA SAUNIE JEST CHŁODNIEJ.. (2) Jak na miejsce, które ma swojego rodzaju monopol w trójmieście i ilość... Klient ŚWIETNA ZABAWA!!!!!! (1) Właśnie wróciliśmy z synkiem z loopysa , to była nasza pierwsza wizyta ale... Monika Zabawa w Loopys (1) Polecam serdecznie, dzieci bawią się znakomicie! Organizacja urodzin fachowa,... o99la
Świetna zabawa ! (1) Byłam wraz z moją córką (13)i jej kolegą (11) w tym centrum zabaw. Pierwsze... Paulina Plac zabaw w Gdańsku - opinia (9) byliśmy w ubiegłym tygodniu z dzieciaczkami na palcu zabaw. Plac zabaw Ok... mamamama Idealna atrakcja dla dzieci (1) W Loopysie byliśmy w zeszły piątek, siostra, która mieszka we Wroclawiu... dorotes (...) (3) Byłam z dzieciakami w Loopy's World wielokrotnie. Po raz pierwszy kilka dni... Monika Udana sobota!!! (1) Byłam dzisiaj z moim dzieckiem w Loopy's World. Maja świetnie się bawiła, a... Natalia i Maja Ekstra (1) Pierwszy raz trafiłam na Loopysawe WRocławiu ale tydzień temu bylismy w... GOśka Dużo atrakcji, duża powierzchnia (1) Ogólnie fajne miejsce dla dzieci. Chyba największe w Trójmieście centrum... krecik Zabawa na 102!!!!! (2) Moje dzieci uwielbiają LOOPY'S! Jeździmy tam bardzo często, bo uwielbiam... katarzyna Świetna zabawa dla dziecka i rodziców (1) Byłam wczoraj z dzieckiem w Loopysie, było świetnie. To nasza kolejna wizyta... Maggda Świetna zabawa dla dziecka i rodziców (1) Byłam wczoraj z dzieckiem w Loopysie, było świetnie. To nasza kolejna wizyta... Maggda Fajne dla starszych dzieci (1) Miejsce jest super i ma potencjał. Szaleliśmy razem z dzieckiem. Aby było... Kocio Duszno, tłoczno, drogo. (1) Jedyne takie miejsce w 3mieście, ale NIE POLECAM. Ceny biletów zbyt... Moritz Świetna zabawa (1) Odwiedziłam ostatnio to centrum zabaw bo nie miałam za bardzo alternatywy na... Jola MASAKRA - SAUNA (1) Moje dziecię było zachwycone atrakcjami tego miejsca, bo rzeczywiście jest... Przemek Majówka (1) wybraliśmy się w Majówkę do Loopy's World z trójką naszych dzieci ( 4, 6, 9... rodzice trojaczków Zeszli na psy! (1) W sobotę wybraliśmy się do Loopy`s, 2 dorosłe osoby + 2 dzieci (4 lata i... mama chłopaków super miejsce (1) super miejsce dla dzieciaków warto chociaż ceny nie najniższe ale dzieci... Ewa