dalej nie ma ekipy sprzątającej???? (2) Minął rok i dalej nie ma ekipy sprzątającej?masakra...to juz nawet studentek... zaskoczony Rewelacja ;) (1) Witam serdecznie wszystkich rodziców.W dniu dzisiejszym tj. 20.04.2012r.... Dominik Super Zabawa (1) Od niedawna mieszkamy z żoną w Gdańsku i byliśmy w LOOPISIU pierwszy raz, ale... Marek
polecam (1) Zorganizowałem w tym miejscu 6 urodziny mojego Synka. Szynek wraz z kolegami... Kris jestem bardzo zadowolona :) (1) Kilka dni temu wyprawiałam mojemu synkowi urodziny w Loopy's. Muszę przyznać,... Mamusia Piotrusia jestem za (1) Witam, po raz drugi wyprawiliśmy dzieciom urodzinki w LOOpisie, i ponownie... mama i tata TAK (1) Polecam szczególnie mamom które chcą zrzucić kilka kg. Dzieci Zadowolone, a... Mama Tomka i Moniki na wesoło (1) tydzien temu bylam w Loopy's z moją 4letnią Zośka, na dzien dobry przemiła... Żaneta Urodziny (1) Jestem bardzo zadowolona z organizacji urodzin w Loopy's World. Pani, która... Katarzyna Rewelacja!!! (1) byłem dzis z synkiem i żonką w LOOPISIU i bardzo się tam podobało:) ja z... Tata KAZIKA Mama Emilki i Madzi - opinia (1) Byłam wczoraj ponownie po bardzo długim czasie w Loopys i muszę przyznać, że... Mama Emilki i Madzi Odpoczynek ;) (1) Zabrałam dzisiaj synka z kolegą do Loopys żeby odpocząć a maluchom dać szansę... Nicole Dobrze, że dałam się namówić :) (1) Nasz Kuba miał robione urodziny w Loopym, bo jego ciocia znalazła to miejsce... Silvermoon Super zabawa ..... (1) Idealne miejsce na wyprawienie urodzinek dla swojego dziecka. Byłam i jestem... Mama Aleksa Urodziny (1) Po zabawie na urodzinach kolegi w Loopys, nasz syn bardzo chciał aby i jego... mama Mamo - ja chcę jeszcze (1) Przed feriami mieliśmy w Loopis urodziny syna..mimo ogromnej liczby... Marzena Urodziny (1) Organizowaliśmy z mężem urodzinki dla naszej Zosi w Loopisie. Jesteśmy... mama Zosi brak odpowiedniej obsługi (1) Plac jest super, atrakcje też. Predyspozyje są ale... problem z personelem a... rafał Urodziny (1) Dzieci bawią się kompletnie same. Brak elementu integrującego grupę gości... mama Polecm dzieciom i rodzicom (1) Polecm dzieciom i rodzicom za