Fantastyczne miejsce (1) Po przeczytaniu opinii jechaliśmy do Loopy's pełni obaw ale dzieci bardzo... Ania Koszmarne wspomnienie z Gdanska (1) Zaczelo sie fatalnie, bo ogromnym korkiem na parkingu - tak wiec dobra rada,... Anna 44zl za caly dzien i brak innych opcji jak np wejscia godzinne (1) Brak wykupu biletu na godzine to jakies nieporozumienie. Dostepne tylko... Grzegorz
Urodziny to źenada (2) W dniu 8 lipca moje dziecko uczestniczyło w "przyjęciu " Urodzinowym.... Wiolka No nareszcie (1) No nareszcie znaleźliśmy miejsce, do którego będziemy chętnie wracać.... Betka Najlepszy plac zabaw w Polsce (1) Loopy's World jest doskonałym miejscem dla małych i dużych. Można... Justyna Brud, syf... (1) Dzieci się bawiły, a ja z przerażeniem chodziłam za nimi...kurz a wręcz koty... AGNIESZKA małpi gaj (1) Moje odczucia sa mieszane... Z jednaj strony duży ciekawy plac. wiele... malwina zabawa i atracje super ale jedzenie masakra (1) plac zabaw bardzo urozmaicony i atrakcyjny ale jedzenie w pseudo restauracji... pat Loopy's World - super miejsce dla dzieci (1) Jako nauczycielka byłam ostatnio w Loopy's World z klasą. Muszę powiedzieć,... Marta Ogólnie wszystko na plus jak dla mnie... (1) Jak dla mnie wszystko jest w porządku.. Nie rozumiem poniższych ocen...... Oskar a gdzie sanepid (1) wstyd się przyznać ale człowiek znowu dał się przekonać dzieciom! syf, syf,... rodzic kiepska obsługa (1) Plac rozczarowuje głównie z powodu kiepskiej obsługi- panie niezadowolone, że... Ewelina Nie polecam !!!! Wielki syf !!! (1) Nie polecam tego syfu,żenada,drogo,brudno !!! MIREK Gosia - opinia (2) moim dzieciom wszystko sie podoba w Loopy's(jedno 5 lat drugie 11 miesięcy)... Gosia Zastrzeżenia do regulaminu (1) Wielokrotnie korzystaliśmy z usług tego Placu Zabaw, ostatnio z 5 szalonych... Danusia vivi - opinia (1) Loopys world był super w trakcie otwarcia, później strasznie się pogorszylo... vivi zabawnie ale zero elastyczności (2) Dzieciaki zadowolone (9 i 12) ale zupełnie nie rozumiem dlaczego bilet trzeba... Laura super (1) Moje dziecko jest zachwycone. Najchętniej bawiłby się tu co weekend. Michał mama i tata. - opinia (1) Witam serdecznie ostatnio bylismy z mężem i córka na placu zabaw Loopys... mama i tata.