Pani Alicja (1) Mimo spędzenia raptem 2 godzin nauki u pani Alicji mogę śmiało polecić ją... Patryk B. Kurs na kat.A (2) Instruktor Pan Jacek jest bardzo wymagający. Ja zaczynałam od zera, nie... Iwona Polecam!! ;) (2) Jeżeli ktoś rozważa rozpoczęcie kursu w tym ośrodku, to z czystym sumieniem... Sebastian Langmesser
Zdałam za 1 razem!!!! :):):) (1) Polecam wszystkim OSK "MIX" a szczególnie Panią Alicję!! Dzięki jej... Asia J. REWELACJA!!! (1) Kiedy dowiedziałam się że moim instruktorem będzie kobieta, byłam trochę... Dagmara Oktaba ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! (1) Instruktorzy są bardzo dobrzy w wykonywaniu swojej pracy, czasem karc i to... Marta Wysocka PANI ALICJA POTRAFI ZDZIAŁAĆ CUDA!!!! (1) Czy ktoś wyobraża sobie kobiete za kierownicą? Tak! Ale Pani alicja bije... Alicja Puchalska Zdecydowanie POLCAM !!!!! (1) Egzamin zdałam w sobotę . U pani Alicji brałam dodatkowe lekcje. Dzięki niej... Karolina BARDZO DOBRZE xD (1) polecam każdemu ! bardzo dobre podejście do kursanta , dobre szkolenie i... Kwiatek TYLKO OSK MIX!!! (2) Witam,jestem świeżo po egzaminie i jestem w 100%zadowolona z nauki.Właśnie... Agnieszka Włoch Egzamin za 1 razem bez najmniejszych problemów. (2) W OSK Mix robiłem prawko kategorii A. Nauka na trudniejszch do opanowania... Piotr Denis Dziękuje Wam !... (1) Dzień dobry, w zeszły czwartek miałem egzamin praktyczny który udało mi się... Daniel PEŁEN PROFESJONALIZM !! (1) OSK 'MIX" To ośrodek godny polecenia !! Profesjonalne... Szymon POLECAM MIX (1) Wybrałam Mixa przez inetrnet, szukałam osrodka blisko domu, jak juz znalazłam... Dorota S. POLECAM OSK ''MIX'' (2) Fantastyczny ośrodek,świetnie prowadzone wykłady,przemili instruktorzy...Po... Agnieszka Brzezicka Pozytywnie i Profesionalnie (2) Nauke jazdy zaczełam w kwietniu ubiegłego roku i skonczyłam w listopadzie .... Małgorzata Polecam ! (1) Witam. Miałem przyjemość uczyc sie praktyki z p.Alicja która naprawde posiada... Daniel Szzz Polecam serdecznie ; ) (1) Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców. Wykłady przemile prowadzone przez... Monika Sz. Pani Ala najlepsza (1) Chciałam napisać że takiego nauczyciela jak pani Ala to żadna inna szkoła nie... Agnieszka POLECAM (2) Jestem własnie po moim PIERWSZYM i OSTATNIM egzaminie na prawo jazdy kat. B.... Marta K.