OGÓLNIE NIE POLECAM (2) Teoria prowadzona dobrze ale jazdy to już tragedia.Którą odbyłem pod okiem... Marko Polecam osk mix (1) polecam osk mix pan Darek swietnie mnie przygotowal do egzaminu , zdalem za... Grzegorz A POLECAM OSK MIX ! (2) 15.01.2010 zdałam egz. praktyczny kat B (drugie podejście) i jestem bardzo... Agnieszka F.
Zdałem za pierwszym razem czego chcieć więcej :) (1) Wykłady są kapitalne przynajmniej te na oruni prowadzone ciekawe i z humorem... JaRoM charyt001 - opinia (1) kurs szybki, teoria prowadzona dobrze i zrozumiale. Praktyczną cześć kursu... charyt001 Polecam! (2) Jestem po kursie w szkole Mix ale 5 lat temu. Teraz chcąc odświeżyć moją... Agnieszka D Polecam! Polecam! Polecam! (2) Wykupiłam tylko kilka godzin u instruktora Jacka P. i od razu zdałam egzamin... Ania :-) (2) JESTEM JUŻ ABSOLWENTKĄ, MOJĄ INSTRUKTORKĄ BYŁA BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA PANI... DOROTA wielki pozytyw!!! (1) Polecam wszystkim ośrodek a w szczególności sympatyczną instruktor p.Alicję,... Paulina Jak za pierwszym razem zdać prawa jazdy kat. \"B\" gdzie i u kogo (1) Pani Alicja jest profesionalną instuktorką kursu prawa jazdy . Wyrażam swoją... IREK NAJLEPSZA SZKOŁA W GDAŃSKU !!! (2) Zdałem za pierwszym - to chyba najlepsza rekomendacja. Egzamin na kat. A1... Jacek Piechowski kat B (1) Korzystając z okazji także i ja pozwolę sobie dodać moją bardzo subiektywną... Mateusz Kat.B (3) Teoria odbyła się sprawnie,wiedze P.Krzysztof który prowadził zajęcia... Marta KAT B (2) Polecam ośrodek szkolenia kierowców Mix... Miałem przyjemność szkolenia się w... Piotr niekoniecznie polecam (3) Plusy: - ciekawie prowadzone wykłady - z żartem, dzięki temu popołudniami po... Madison :) (2) 06.11 zdałam prawo jazdy o godzinie 21.58 :) przygotowała mnie do tego pani... Ada Kat A (2) Polecam tym, którzy chcą się nauczyć jazdy motorem. Pan Jacek stara się ze... Tomek R Szczerze POLECAM!! (2) Dzięki profesjonalizmie instruktorów tej nauki jazdy udało mi się zdać za... Marlena Kategoria A (2) Polecam szkołę każdemu, kto chce się nauczyć jeździć motocyklem. Jazdy... Irving Washington Super Ośrodek!!! (1) Wielkie podziękowania dla Pani Alicji!!! Głównie za Pani wskazówki i... Ola