wykłady ok, jazdy - nieszczególnie (1) Z wykładów zawsze wychodziłam mega zadowolona, bo w sposób bardzo dokładny a... Anna M. Asia P. - opinia (1) Zaczęło się od wykładów, które prowadzone były bardzo ciekawie i mądrze ,a... Asia P. Zdałam!!! (2) Super szkoła.Wykłady teorii bardzo ciekawe,az chce sie słuchac.Nauka... Maryla
niby tak a jednak nie (4) do wybrania tej szkoły zachęciły mnie posty na tym portalu, niby zostałam... P Super szkoła! (1) Gorąco polecam tę szkołę, wykłady prowadzone są ciekawie, instruktorzy uczą... Zuzia POLECAM!!! (1) Jestem bardzo zadowolony z kursu, ponieważ instruktorzy z OSK MIX to... Damian Nasiadko PANI PALICJA NAJLEPSZY INSTRUKTOR!!! (1) Polecam wszystkim jazdy z panią Alicją! Profesjonalne i rzeczowe podejście do... Arek Polecam (2) Gorąco polecam ten ośrodek szkolenia kierowców! Jestem zachwycona dopiero co... Monia Prus K - opinia (1) Polecam ten ośrodek. Zajęcia teoretyczne ciekawie prowadzone przez p.... K Rewelacja! (1) Zdałam! Zdałam, bo nauczyłam się jeździć, a nie podejść do egzaminu. Miałam... Tigress Pan Darek B nawet z Blondynki zrobi kierowcę;) (1) Zdałam za drugim razem! Dziś! Z pełnym przekonaniem polecam pana instruktora... Maria H Polecam Pana Dariusza (1) Jazda z Panem Dariuszem była wyśmienita zaczęło się stresem, jak zawsze nowe... Sebastian S. POLECAM ! (2) Jak najbardziej polecam! Pan Jacek po 5 min jazdy ze mną zauważył moje błędy,... Filip Szkoła, gdzie najpierw wymagają od siebie, potem od innych (2) Bardzo chciałam wystawić obiektywny komentarz, ukazując plusy i minusy OSK... Paulina Jak najbardziej polecam! (2) Zdawałem kat.A i miałem jazdy z p. Jackiem. Muszę przyznać, że mieliśmy... Tomek gorąco polecam początkującym motocyklistom (1) Pan Jacek jest dużo bardziej wymagający niż egzaminatorzy PORD, co przekłada... Marcin, Gdańsk OSK MIX - nauczysz się JEŹDZIĆ, egzamin zdasz przy okazji. (2) MIX to drugi ośrodek, w którym uczyłam się teorii oraz praktyki. Wykłady tu... Aga Rakoczy :) (1) Po dwóch niezdanych egzaminach trafiłam do tej szkoły i za trzecim razem... Agnieszka Polecam (1) To moje drugie w historii podejście do kursu na prawo jazdy. I poszło prawie... Monika Jak najbardziej na tak! (1) Bardzo polecam naukę jazdy w MIXie. Gwarantowane profesjonalne podejście do... anonim