MARGO Deweloper

Deweloperzy

Pępowo, Natura Park 4/4

kapeluszny 04 - opinia (1) Osiedle Natura Park w Pępowie-stan na dzień dziesiejszy: -szambo wybijające... kapeluszny 04 Piotr - opinia (1) Firma była generalnym wykonawcą innego dewelopera. Budowa opóźniona kilka... Piotr Karol Ż. - opinia (1) Kupiłem mieszkanie u tego dewelopera. Poniżej uzasadnienie oceny: Obsługa -... Karol Ż.
aq - opinia (2) m a s a k r a Mieszkanie w Wilga Park kupione, planowany czas zakończenia... aq Ghost - opinia (1) Odbiór mieszkania miał być ~pół roku temu.... Budowa wygląda jak... Ghost Krzysztof - opinia (1) Juz rok czekam na odbior mieszkania na osiedlu gdanskim Konca nie widac, na... Krzysztof Klient - opinia (1) Firma to jakiś koszmar !!czekamy na mieszkanie już pół roku i nie wiadomo... Klient Gdynia Grabówek - Skłodowska 8 (3) Zakupiłam mieszkanie na Skłodowskiej 8 od MARGO w zeszłym roku i jestem... Helena Nowa Osowa (1) Bardzo sympatyczne osiedle, dobrze się mieszka Monika Brak kultury i szacunku wobec własnych Klientów (1) Prace na budowie idą jak krew z nosa! Mamy zaraz połowę sierpnia, a prace... Aleksandra nie polecam (3) Przyszłym potencjalnym nabywcom radzę czytać, czytać i jeszcze raz czytać... Jurek Margo zleceniodawca (1) Witam mam pytanie czy ktoś pracował wykonawczo dla firmy Margo ? Jak to u... Heniek Mieszkanie (1) Zakupione mieszkanie mimo małych niedoróbek (zostały poprawione) spełniło... Patrycja Bardzo nie polecam (1) Szkoda że wcześniej nie było tylu opinii o Margo bo nigdy nie zdecydowałbym... Fabianowski Mieszkanie (1) Zakupione mieszkanie przy odbiorze bez większych zarzutów. Były dwie usterki... Artur pierwsza opinia w zyciu gdziekolwiek..taki poziom frustracji (2) Zaczynajac od obsługi, klamstwa- miał byc plac zabaw- jest- zjezdzalnia w... karol Zniszczenia podczas budowy Patio Aleksandry (1) Firma niedba o estetyke osiedla, podczas budowy Patio Aleksandry zostalo... Mieszkaniec UWAGA (1) Witam, przestrzega wszystkich przed tym deweloperem. Jakość wykonania... Tomasz polecam ... (1) Kupiłem super mieszkanie na Skłodowskiej w Gdyni, cena konkurencyjna, klatki... Henryk ..................wszystko okej (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupu mieszkania od tego dewelopera. Obsługa... Kamila