Polecam. (1) Bez wodelejstwa polecam wszyskim.Zdałem za pierwszym razem. Tomasz ABSOLUTNE 100% ZADOWOLENIA !!! (1) Prawo jazdy? Zawsze sie tego bałam i zwlekłam długo bo na egzamin zapisałam... Wojciechowicz marcin przybysz - opinia (1) choć opinie pisze ze sporym opuznieniem bo prawojazdy zdalem jakis czas temu... marcin przybysz
Jest ok (1) Polecam bardzo ten ośrodek,Pan wykładowca bardzo w porządku i beka czasem... Wojtek Polecam (1) Egzamin zdany za 1 razem (teoria jak i praktyka). Czy cos trzeba pisac wiecej... Paweł Sz. zdałam z drugim razem !!! (1) Nie ma nigdzie lepszej szkoły jak ta !!!wiem co pisze a pan LESZEK to... MONIKA Polecam ośrodek EFEKT!!!! (1) Gorąco polecam ośrodek szkolenia kieroców EFEKT, to nie są cuda, a fakty, że... Alicja Pan Roman - geniusz wśród instruktorów. (1) Powinien szkolić innych instruktorów albo sprzedawać swoje malusieńkie kopie... zestresowana kursantka Polecam (1) Profesjonalne i solidne szkolenie. Podziękowania dla Pana Leszka za... Agnieszka Gorąco polecam EFEKT (1) Wszystkim, którzy chcą zdać egzamin z prawa jazdy za pierwszym razem polecam... Marta POLECAM (1) Bardzo dobra szkoła jazdy. Wiem co mowie bo mam porównanie :) W tej szkole... Bartek super ośrodek szkolenia (1) Chciałam wszystkim polecić ośrodek szkolenia efekt, zdałam za trzecim razem,... beata Monika - opinia (1) Gorąco polecam. wykłady teoretyczne świetnie przygotowane i prowadzone co się... Monika Pan LESZEK JEST DE BEST!!! :) (1) Po roku przerwy w robieniu prawa jazdy,zapisałam się na dodatkowe lekcje do... Marcelina UWAGA!! (1) Jeżeli chcesz zdać prawo jazdy i co ważniejsze nie bać się wyjechać samemu na... Jakub Zieliński Polecam EFEKT (1) EFEKT naprawdę daje efekty! Mogę to docenić bo na początku byłam w innej... Grażyna polecam (1) nie mam porównania do innych szkół, ale zdałam za pierwszym razem:D uważam,... E. Polecam! :) (1) Efekt Tylko Efekt! Polecam ten ośrodek szkolenia a szczególnie Pana Romana... Teresa Martyna - opinia (1) Właśnie zdałam dzisiaj egzamin, za pierwszym razem, więc jak najbardziej... Martyna Anna Jaworska - opinia (1) Ośrodek Szkolenia Kierowców EFEKT prowadzony jest przez bardzo miłą i... Anna Jaworska