filip - ocena (2) pani asia najlepsza instruktorka filip Aleksandra - ocena (2) Pani Asia super przygotowała mnie do egzaminu praktycznego. Egzamin zdany... Aleksandra Szymon - ocena (2) Gorąco polecam! Jazdy z Panią Asią to sama przyjemność i dużo cennych wskazówek. Szymon
Julia - ocena (2) Bardzo polecam. Jazdy z P. Asia to sama przyjemność. Wszystkiego mnie... Julia Natalia - ocena (2) Uwielbiałam jazdy z Panem Romanem i zdecydowanie będę tęsknić za tymi... Natalia Artix - ocena (2) Gorąco polecam Panią instruktor Asię! Najlepsza w całym Trójmiescie, lepszej... Artix Szymon - ocena (2) Bardzo polecam. Teoria z Panem Romanem przeprowadzona w sposób merytoryczny,... Szymon Dominika - ocena (2) Ogromnie polecam, jeżeli chcecie zostać dobrze przygotowanym do egzaminu.... Dominika Adam - ocena (2) Kurs na prawo jazdy w szkółce rozpocząłem w czerwcu. Uczęszczałem na kurs... Adam Dorota - ocena (2) osk efekt wybrałam sugerując się pozytywnymi opiniami i rzeczywiście mogę... Dorota Izabela - ocena (5) Szczerze polecam kurs w OSK Efekt a w szczególności instruktora Łukasza,... Izabela Iwona - ocena (2) Ciesze się, że wybrałam szkołę jazdy Efekt. Pan Roman bardzo przystępnie... Iwona Piotr - opinia (2) Moim instruktorem była Pani Asia i bardzo się cieszę, że to właśnie do niej... Piotr Volodymyr Harashchenko - opinia (2) Polecam tę szkołę, dobry nauczyciel Pan Roman i instruktor Pani Asya,... Volodymyr Harashchenko Jakub - opinia (2) Pani Asia świetna instruktora, wyrozumiała i z poczuciem humoru . Bardzo... Jakub Natalia - opinia (2) Serdecznie polecam, jeździłam z P.Asia. zdałam egzamin za pierwszym razem... Natalia Bigboy - opinia (2) Wszystkim , którzy zastanawiają się jak i gdzie rozpocząć swoją przygodę z... Bigboy Daniel - opinia (2) Przyjazna atmosfera, pozytywne nastawienie, a zarazem pełen profesjonalizm.... Daniel Norbert - opinia (2) Bardzo polecam szkółkę osk efekt, miła atmosfera z panem Romanem. Bardzo... Norbert Kacper - opinia (2) Szkółka bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu teoretycznego jak i... Kacper