Stanisław - opinia (2) Pełen profesjonalizm ze strony instruktora, rzetelne przygotowanie do... Stanisław Mariusz Pacek - opinia (2) Dobre przeszkolenie oraz fajna atmosfera. Porządnie przygotowanie do... Mariusz Pacek Wiktor Drzazga - opinia (2) Profesjonalne podejście do kursanta, zawsze przyjazna atmosfera i co... Wiktor Drzazga
Kursant - opinia (2) Polecam Pana Damiana, egzamin zdany za 1 razem. Kursant Marcin P. - opinia (1) Polecam, oba egzaminy zdane za pierwszym razem Marcin P. polecam!!! (1) Polecam szkołę EFEKT, bardzo profesjonalne podejście do kursanta i... Mariusz M.B. (1) Korzystałem z jazd dodatkowych (prawo jazdy już miałem) ponieważ miałem... Marian Egzamin zdany za 1razem. (1) Chciałem polecić ten ośrodek ponieważ moja nauka przebiegała w miłej i... Kajetan Szkoła Jazdy Efekt (1) Z całego serca polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Efekt, a jeszcze bardziej... Katarzyna Polecam! (1) Polecam OSK Efekt, a w szczególności pana instruktora Romana. Nauka w... Anna Polecam (1) Pan Roman świetny instruktor. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu... Szymon Polecam wszystkim! (1) Najlepsza szkoła jazdy! Pan Roman świetnie mnie przygotował praktycznie jak i... Weronika Najlepszy OSK (1) Witam i bardzo polecam OSK Efekt. Pan Roman świetnie przygotował mnie od... Mateusz Polecam (1) Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i miła atmosfera. Polecam! Szymon Najlepsza szkoła jazdy (1) Miły instruktor, wyrozumiały i z poczuciem humoru :) Bardzo efektywna nauka,... Agnieszka Polecam! (1) Polecam gorąco każdemu! Pan Roman świetnie mnie przygotował do obu egzaminów,... absolwent Solidnie (1) Witam , jestem byłą kursantką . Jestem zadowolona z usług osk efekt . Nauka... Elżbieta Cichocka Mega polecam! (1) W czwartek miałem egzamin teoretyczny i praktyczny, oba zdałem za pierwszym... Filip Dziekuje (1) Pelna profesjonalka. Zdane za 1 razem. Perfekcyjnie zostalem przygotowany do... Andriu Opinia (1) Kolega, który uczył się jeździć wiele lat temu w OSK EFEKT polecił mi tą... Marta