Polecam (1) Profesjonalna szkoła jazdy.Bezstresowe szkolenie,a przede wszystkim spokój i... Andrzej S. SZCZERZE I GORACO POLECAM (1) NAPRAWDE POLECAM OSK EFEKT BO EFEKT JEST NAPAWDE MUROWANY NA 100% ZDALAM ZA... Emilia Anna Zielińska - opinia (1) Ośrodek szkoleniowy EFEKT jest profesjonalną szkołą nauczania jazdy. Z nimi... Anna Zielińska
OSK EFEKT...NAJLEPSZY (1) Gorąco polecam naukę w OSK EFEKT!!! Profesjonalnie a zarazem niezwykle... Madzia TYLKO EFEKT!!!!!!!!!! (1) jestem bardzo zadowolony z tej szkoły , bardzo dobry instuktor, bardzo... Bartek Dz. rewelacja:) (1) Na temat szkoły niewiele mogę powiedzieć, ponieważ korzystałam tylko z jazd... Kasia M. sylwia - opinia (1) Bardzo dobry instruktor dobrze uczy,dobra szkola jazdy, ja juz zdalam i... sylwia Szczerze polecam ! (1) Każdemu, kto chce zostać dobrze przygotowany do egzaminu teoretycznego i... Gosia TYLKO SZKOŁA EFEKT (1) Polecam wszystkim OSK EFEKT,wspaniała atmosfera i fantastyczni instruktorzy... Kasia Grygiel Wielkie podziękowania dla Pana Leszka!!!!! (1) Z całą odpowiedzialnością polecam ten ośrodek, a zwłaszcza rewelacyjnego... Magdalena GOraco polecam (1) Na prawde warto zapisac sie do szkoly jazdy EFEKT gdyz przygotuje cie... Asia DOROTA - opinia (1) jestem bardzo zadowolona mila obsluga i oczywiscie pozytywne wynik w czasie... DOROTA Aleksandra B. - opinia (1) Jeżeli szukasz dobrej szkoły nauki jazdy to polecam EFEKT! Instruktorzy: nic... Aleksandra B. Efekt murowany !!! (1) Chesz zdac prawko? Nic prostszego zapisz sie do OSK Efekt i po sprawie.... Krzysiek bardzo dobra szkola nauki jazdy (1) przyszlym kierowcom goraco polecam te szkole:mila atmosfera podczas wykladów... Michał