:) (1) Świetny ośrodek!!! Zdałam za pierwszym razem!!! Jazdy miałam z P. Romanem,... Klaudia ( Cardinale ;P ) :) zdałam (1) Pozdrawiam wszystkich nowych kursantów.Ja zdałam za pierwszym razem uczyłam... Dorota K - opinia (1) Ja wprawdzie jeszcze nie zdawałam egzaminu państwowego, ale już wiem, że... K
Zdałam!!!! (1) Chciałam bardzo serdecznie podziękować panu Leszkowi Sokołowskiemu za... Karolina Grotnik EFEKT ! (1) Efekt jest, zdałam! Niestety z początku trafiłam do innej szkoły nauki... Aneta Szczególnie polecam Pana Romana :) (1) Jako była kursantka OSK Efekt stwierdzam, że lepiej trafić nie mogłam!... Patrycja Wiszniewska Janusz Opiela (1) Uważam go za bardzo dobrego i konkretnego instruktora, który jest godzien... ania Rewelacja!!! (1) Ośrodek jest bardzo w porządku, wykłady z Panem Leszkiem były ok. jak również... Andrzej POLECAM!!!!:) (1) Lekcje teorii z p. Leszkiem zlecialy szybko i przyjemnie. Dzieki tym lekcjom,... Łukasz gorąco polecam (1) polecam EFEkT gdyż nauka jest bezstresowa i co najważniejsze efektywna do... Rafał.Wenskowski dobra szkoła :) (1) wprawdzie chodziłam tu tylko na teorię, ale atmosfera bardzo miła i wiedza... Ola PODZIĘKOWANIA (1) Zdałem prawko:) Jestem zadowolony z wysokiego poziomu nauczania jaki... M.Jankowski POLECAM!!! (1) Szkoła godna polecenia, zdałam za 1 razem bez żadnego stresu, szczególne... Ewelina POLECAM (1) Gorąco polecam naukę w OSK"EFEKT" na Ujeścisku. Instruktor pan Roman... Ewa H. Polecam !!! Bardzo Dobra szkoła jazdy. (1) Według mnie szkoła ta prezentuje sie bardzo dobrze. Szkolenia na dobrym... TomO BARDZO POLECAM (1) POLECAM POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM :) EFEKT to strzał w... pabloo Moja Opinia (1) Wszystkim gorąco polecam Ośrodek szkolenia EFEKT . Rewelacyjnie przygotowana... Agnieszka Berenthal Gorąco polecam ! (1) Najprofesjonalniej jak to tylko możliwe! Właśnie zdałem:) Polecam każdemu. Piotr Łuczkowski Malwa - opinia (1) Ludzie,IDZCIE do EFEKTU.Na prawde jest super,wczoraj zdalam prawko,jestem... Malwa Podziękowanie (1) Chciałam serdecznie podziekować Panu Leszkowi, za efektywną naukę:) wczoraj... Kasia