Polecam w 100% (1) Cały kurs to czysta przyjemność. Wykłady prowadzone w sposób przejrzysty,... Natalia O. EFEKT IDEALNY (1) Zrozumiale i prosto prowadzone wykłady. Mnóstwo cierpliwości podczas jazdy i... Rafał POLECAM! ;-) (1) Gorąco polecam! Wykłady prowadzone w sposób bardzo przejrzysty, ciekawy z... Ewa.S
Polecam :D (1) Wykłady zapadają w pamięć na długo, proste przykłady, dzieki czemu łatwiej... :D Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług ośrodka EFEKT. Kurs przebiegł bardzo dobrze.... Natalia Kępińska "Efekt" najlepszym możliwym wyborem na trójmiejskim rynku (1) Witam. Jestem bezpośrednio po - zdanym ;) - egzaminie praktycznym w PORD-ie.... Adam polecam osobom bogatym (1) Masz za dużo kasy? Idź do Efektu! Będziesz mogl wydac sporo pieniędzy na... kursant Polecam wszystkim (1) Polecam ten OSK, zdałam za pierwszym razem, instruktor pan Roman przekazuje... Justyna Pan Roman najlepszy iinstruktor na świecie (1) Kurs robiłam na Chełmie. Szybka teoria na czas jazd też nie narzekam.... Karina Zdecydowanie polecam (1) Teoria i jazdy na zaspie z panem Leszkiem :). Jest swietnym instruktorem.... Monika Polecam! (1) Jeździłam z Panem Romanem-świetny instruktor, cierpliwy, nauczył mnie jeździć... Beata POLECAM:) (1) Wszystko na wysokim poziomie:) Prawko zdane za 1 razem dzięki instruktorowi:)... Krystian Profesionalne przygotowanie do jazdy (1) Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy a zwłaszcza oddział na... Zosia S. PROFESJONALNE NAUCZANIE ! (1) Witam, z całego serca mogę polecić tą szkołę a dokładnie Pana Romana z... Mateusz P Polecam kazdemu kto mysli o ZDANYM prawie jazdy (1) Bezkonkurencyjnie niska cena. Super podejscie. Elastyczne godziny jazd oraz... Jarek~ Bardzo dobra szkoła jazdy! (1) Zdałam egzamin za drugim razem. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście... Justyna Bardzo dobra szkoła nauki jazdy :) (1) Bardzo dobra szkoła jazdy. Prosty ale zarazem profesjonalny przekaz wiedzy... Regina - Chełm Profesjonalnie i przyjemnie (1) Profesjonalizm pod każdym względem, miło było zdobywać wiedzę i praktyczne... jacek... Bardzo dobra szkoła! Polecam! (1) Bardzo dobra szkoła, uczyłem się w oddziale na Chełmie, zdałem za pierwszym... Jakub xM - opinia (1) Bardzo pięknie- szybko i uczciwie; Dżordż w porządku ;) xM