Bardzo polecam - zdalam za pierwszym razem ! (1) Dziękuję bardzo p. Romanowi za super przygotowanie i cierpliwość. Opłaciło się Bernadka Polecam OSK EFECT! (1) Sszkoła jazdy na wysokim poziomie. Tanio i profesjonalnie! Zdałam za 2 razem... Joanna Profesjonalne podejście, egzamin zdany za pierwszym razem. (2) Pan Leszek to prawdziwy mistrz rozważnego i perfekcyjnego prowadzenia... bebysh
Mariusz - opinia (1) Dziękuję za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu , zdałem za... Mariusz Gorąco polecam ! (1) Wykłady ciekawe, jazda emocjonująca, dużo się nauczyłem i dzięki wysiłkowi... Marcin Marzena - opinia (1) Egzamin zdałam jak po maśle.Naukę podjęłam na Chełmie , dziękuję Pani Dorocie... Marzena Marel - opinia (1) gorąco polecam, przystępna cena, miła obsługa, bardzo dużo się nauczyłem... Marel Piotrek - opinia (1) Wykłady z p.Dorotą super, jazdy z p.Romanem również. Bardzo Wam dziękuję... Piotrek Polecam zdecydowanie! (1) Bardzo dobry ośrodek, kurs był przyjemny i łatwo zdałem ;) zasługuje... Artur Świetna szkoła - Polecam! (1) Dzisiaj miałam egzamin, zdałam za pierwszym razem! Teoria bezbłędnie.... Karolina A. - opinia (1) Doświadczenie, cierpliwość i wiedza instruktorów z EFEKTu to podstawa do... A. w porządku (1) Zdałam za drugim razem, a więc nauka okazała się skuteczna:) Jazdy z Panem... aagg POLECAM!!!!!!!! (1) Bardzo polecam ten ośrodek:o) Wykłady przeprowadzone w miłej atmosferze przez... Magda K. SUPER !!!!!!!!!!!!! (1) Jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Egzamin zdany za pierwszym razem. Świetne... Kursantka Gorąco Polecam ! (1) Profesjonalne podejście do szkolenia! Świetna współpraca z instruktorem.... Krzysiek super polecam (2) polecam wszystkim ktozy chca sie czegos nauczyc i nie stresowac teoria u pana... Tomek M. Polecam!! :-) (6) Nie ma co się rozpisywać - ośrodek zdecydowanie warty polecenia!! Zajęcia... Dorota POLCAM!!! (1) bylo milo i przyjemnie-zero strsu,krzykow i hukow.zdalem za pierwszym... Pawel Grzywak Ocena ogólna pozytywna chociaż z jednym zastrzeżeniem (8) Osobiście miałem do czynienia z trzema osobami z personelu osk efekt. Szef... Arek INSTRUKTOR-DESTRUKTOR (2) Witam, chciałbym ostrzec Państwa przed instruktorem Panem Lechem S. Niestety... Anonymous