Dobra szkoła (1) Dobra szkoła, zdałam z a pierwszy razem kat. A ! Instruktorzy jazdy super ! Ania Burdal Polecam (1) Tanio i profesjonalnie. Jazdy w przyjemnej atmosferze. Zdałem za pierwszym... Krzysiek K. Polecam w 100 % (1) Dzisiaj odebrałam dokument z Urzędu, zdałam za 2 razem a to wszystko dzięki... Natalia K
Polecam!!! (1) Szkoła godna polecenia! Tanio, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze.... Ewa Polecam! (1) Serdecznie polecam. Profesjonalny poziom nauczenia i oczywiście najniższa cena. Adam Dagil Gorąco polecam! (1) Gorąco polecam! Rafał super! (1) szczerze polecam tym, którzy chcą nauczyć się jeździć w prawdziwych warunkach... M. polecam w 1000% (1) OSK Efekt polecam wszystkim tym,którzy szukają szkoły na wysokim poziomie z... M:) Polecam! (1) Teoria w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Roman jest instruktorem... Agnieszka Z E F E K T E M zdałem za P I E R W S Z Y M razem! (1) Zajęcia teoretyczne na Chełmie, przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Jazdy... Marek Sulewski Polecam, na prawdę warto ! (1) Zajęcia teoretyczne ciekawe i z niezłą dawką humoru gwarantowaną przez P.... Pati POLECAM pod każdym względem! (2) Zajęcia teoretyczne ciekawe i z humorem - niezaprzeczalny talent... Justyna POLECAM OSK "Efekt" (1) Polecam OSK "efekt". Wykłady przeprowadzone bardzo przystepnie i... Magda F Troche długo, ale skutecznie (1) Ośrodek jest OK, troszkę byłem sceptyczny ze względu na niską cenę, ale... posiadacz prawka Nauka w tej szkole daje Efekt (1) Witam cciałem podziękować całemu zespołowi ze szkoły jazdy a zwłaszcza Panu... Michał Polecam (1) Profesjonalne podejście, dopasowanie się do kursanta, a jazdy z P. Romanem-... Paweł Dziennik polecam! (1) teoria na 6+ u p. Romana! lekcje jazdy rowniez. na pamiec znalam wszystkie... Marzena POLECAM !!! (1) Szczerze Polecam OSK Efekt. Teoria przeprowadzona w Bardzo Profesjonalny... SŁAWOMIR POTRYKUS Janusz Opiela, najlepszy! (5) Doświadczyłam nauki już u trzech instruktorów i Janusz Opiela wywarł na mnie... Ania P. Satysfakcja gwarantowana! (3) Polecam z każdego względu. Atrakcyjna i uczciwa cena, profesjonalizm i... Iza