GORĄCO POLECAM.! (1) Ca tą cenę taka jakość.!Polecam gorąco.!..Profesjonalna kadra, a pan Marcin... P.S. POLECAM SERDECZNIE! (1) Własnie wróciłam z PORDU. Egzamin oczywiscie zdany za 1st razem. Chcaiałabym... Natalia Ł Polecam, (3) Gorąco polecam ten ośrodek, kurs teoretyczny nie trwa zbyt długo i jest... Milewski lukasz
Super szkoła! (3) Szkoła jest świetna.Wykładowca potrafi dobrze operować czasem i dotrzeć do... Marcin Właściwi ludzie na właściwym miejscu (1) Pomimo prawie 5 miesięcy trwania kursu nie zami8eniłabym tego ośrodka na... Marta Bardzo polecam (4) Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły i wysłałam na kurs już kilkoro... Asia Szczerze POLECAM. (1) Polecam OSK Efekt a najbardziej instruktora Wojtka- genialny nauczyciel,... Tomek Polecam (1) Bezstresowo/ Miły, przyjazny instruktor/"Efekt" widać po pierwszym podejściu... Natalia Jarek jest najlepszy!!!!!! (1) Polecam ten ośrodek naprawde wszystkim.Wykwolikowana kadra;a zarazem bardzo... Bach Krzysztof Naprawdę warto wybrać ten ośrodek (1) Szczerze polecam OSK EFEKT. Teoria przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze i... Hania jak Efekt, to u JARKA:))) (1) Wykłady – super, cena – rewelacja, Instruktor- TYLKO I... Znutka POLECAM (1) Polecam wszystkim ośrodek efekt. Niska cena i świetni instruktorzy! Jeździłem... Grzegorz Ok (1) Wszystko super, jak za taka cene. Jedynie czas trwania pozostaje troszke do... Piotr Polecam w 100% !!! (1) Jak najbardziej mogę polecić ten ośrodek. Bardzo dobrze wspominam zarówno... Marta Najlepszy stosunek cena/jakość i murowane EFEKTy nauki (1) Uczestniczyłem w kursie na kat. A w tej szkole i... nie zawiodłem się: -... Sebastian Gorąco polecam! (1) Cena kursu bardzo atrakcyjna, część teoretyczna przeprowadzona w sposób... Patryk Pikulski EFEKT gwarantowany ;) (1) chodziłem na kurs, na kat. A, zdałem jako jeden z 16 kursantów, ZA PIERWSZYM... przemek Skorzystałam z jazd doszkalających... (1) ... i śmiało mogę polecić innym instruktora Andrzeja Buśko- pełen... Basia naprawde warto (1) Jestem zadowolony i cieszę sie że wybrałem Efekt. Zdałem egzamin za 1 razem.... Krystian Godny polecenia !!!! (1) Cieszę się że moja przygoda z samochodem rozpoczęła się w tej szkole.... Jola:)