PEŁEN PROFESJAONALIZM!!! (1) WARTO UDAĆ SIĘ NA KURS DO TEGO OŚRODKA SZKOLENIA KIEROWCÓW ,PONIEWAŻ PRACUJA... ANNA Zdecydowanie POLECAM! (1) Robiłem kurs na Zaspie. Teoria z p. Leszkiem na bardzo wysokim poziomie, bez... franz_maurer OSK EFEKT (2) Do ośrodka efekt trafiłam przez przypadek bo miałam najbliżej ( na ujeścisku... Sandra
godny polecenia (1) osobiście szukałam najtańszego ośrodka w swojej okolicy i mimo niskiej... magda ZADOWOLONA (1) Cena kursu niska, ale poziom wykładów i nauki praktycznej bardzo wysoki.... Beata Siwińska bardzo polecam ! (2) Zdałam za pierwszym razem!!! Polecam wszystkim OSK EFEKT. Dogodne godziny i... Wioleta Gorąco polecam !! (1) Serdecznie polecam ten ośrodek. Dzięki p.Leszkowi łatwo przyswoiłem wiedzę... Paweł Warto! (1) Fakt faktem zdałem za drugim razem ale z własnej winny (nerwy) profesjonalne... Marek J. polecam osk Efekt!:) (1) Szczerze polecam ośrodek Efekt, nauki jazdy z instruktorem Wojtkiem. G.,... Ewa Żemełka polecam ! Efekt to profesjonalisci!! (1) Witam! Bardzo długo się zbierałam :)) do zrobienia prawa jazdy :) i... Maruda - Aśka O. EFEKT- to jest w 100% efekt !!!!!!!!!! (1) Bardzo sobie chwalę ten Osrodek Szkolenia Kierowcow.Bardzo dobre... Aneta S. GORĄCO POLECAM !!! (1) W czwartek 20.05.2010r. zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem !!... Patrycja Tomsza ;) (1) Zdałam za 1razem, goraco polecam ośrodek ale przede wszystkim instruktora... :) polecam!! (1) Serdecznie polecam ten ośrodek ;-) a w szczególności pana Wojtka- bardzo... Magda Zdecydowanie polecam! (1) Przystępne ceny, miła atmosfera, możliwość dopasowania godzin, a przede... Kasia Daria - opinia (1) Polecam, bez zastrzeżeń ;) Profesjonalni instruktorzy, miła obsługa, wszystko... Daria Gorąco polecam (1) Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam OSK EFEKT - w tym przede wszystkim... Tomasz Michalik EFEKT - perfekcyjna technika jazdy (1) Gorąco polecam Szkołę prowadzoną przez Pana Leszka Sokołowskiego. Egzamin... Paulina Kowalczyk POLECAM ! :D (1) Gorąco Polecam Ten Osrodek! Wszystko szybko i bardzo przyjemnie zlecialo , a... Jagoda Rewelacja (1) Rewelacja. Na początku uczyłam się w innym ośroku szkolenia kierowców, ale... Karolina J.