POLECAM (4) Serdecznie polecam EFEKT! Zdałam za pierwszym razem, a przygotowanie do... Agnieszka wielkie podziękowania !!! (1) szczególnie chciałbym podziękować mojemu instruktorowi od części praktycznej... Tomek Polecam (1) Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona, ze wybralam ten osrodek. Wczoraj... Madzia
Za pierwszym razem :D (1) Co tu dużo pisać. Zdałem za pierwszym razem, więc sposób nauczania przez Pana... Zadowolony! :) Polecam (2) Polecam szkołę Efekt. Tanio, szybko, sprawnie. Moim instruktorem był P.... Ania Rafał - opinia (1) super kadra. osrodek godny polecenia. Rafał gorąco polecam! (1) Najpierw były wyczerpujące wykłady z przesympatyczną Panią Dorotą w klubie... Ruda Klaudia POLECAM (1) Polecam, fachowa obsługa, sympatyczna atmosfera i przystępne ceny - naprawdę... Piotr Smagieł bardzo polecam i dziękuję (1) na kurs chodziłam w klubie Alf na Chełmie pani Dorota dobrze przygotowuje i... Wioletta H. serdecznie dziekuje (1) dziękuje panu Leszkowi za konkretną naukę egzamin zdany za pierwszym... krzysztof :) (1) Serdecznie polecam wszystkim Pana Leszka. Miły i sympatyczny mężczyzna, a do... Beata Jazda z efektem to faktycznie EFEKT :) (1) Pozdrowienia i podziękowania za rzeczowy i sympatyczny kurs czego EFEKTEM... M.Wojciechowski bardzo dobry (1) bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców, przyjaźnie nastawieni instruktorzy... Maciej Barczuk Szczerze polecam (1) Dzisiaj zdałam egzamin panstwowy na kat B za pierwszym razem (pomimo... Paula Polecam:) (1) Polecam, na kurs chodziłam na Chełmie (klub Alf), Pani Dorota bardzo dobrze... Kaśka EFEKTywna nauka ! (1) Serdecznie polecam tę szkołę, miła współpraca, profesjonalizm i dogodne... Agnieszka Super szkoła (1) Ten ośrodek oceniam na 6 poniewaz Było milo i sympatycznie na zajeciach... Damian Profesjonalizm (1) Profesjonalizm oraz wspaniała atmosfera podczas trwania całego kursu powoduje... D.D. Lewandowscy Jest EFEKT :) (1) Miałam przyjemność odbywać kurs z p.Romanem a po kursie na dodatkowe jazdy... Justyna z Szadółek Milena - opinia (1) Serdecznie polecam ten ośrodek. Tanio, profesjonalnie. Na teorii jak i... Milena