Egzamin zdany :) (1) Koleżanka poleciła mi szkołę u pana Leszka i rzeczywiście...Pełen... Izabela Polecam! (1) Dobra szkoła, jestem po zdanym egzaminie. Będzie brakowało jazd z Panem... Robert ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Efekt na Zaspie i świetne podejście Pana Romana zaważyły na tym, że nie tylko... Krzysztof
Opinia OSK EFEKT (1) Uczestniczyłam w kursie prowadzonym na Zaspie. Zarówno teoria jak i jazdy... Dorota K. były uczestnik kursant (1) bardzo dobre i profesjonalne szkolenie ,chodz za 6 razem zdałem egzamin to... greg Adam-opinia (1) Serdecznie polecam OSK na Ujeścisku. Wykłady prowadzone przez p. Dorotę, jak... Adam Opinia o OSK "EFEKT" na Zaspie (1) Jak najbardziej polecam. Mili instruktorzy z profesjonalnym podejściem do... Grzegorz nie poleca (4) Najważniejsza jest złotówka a nie nauka. Do póki nie zapłaciłeś wszystko... Wojtek Lepszego OSK nie mogłam wybrać :D (1) Polecam wszystkim. Jestem absolwentką oddziału na Zaspie, zajęcia z teorii... Zuzanna Polecam P. Wojtka, zdałem za pierwszym razem :) (2) P.Wojtek uczy jeździć od samych podstaw, spędziłem z nim 30 godzin i zdałem w... azi Joanna - opinia (1) Polecam szkołę na Zaspie, profesjonalni, sympatyczni i bardzo pomocni... Joanna same pozytywy (1) Dziękuje za przygotowanie mnie do egzaminu, 100 % zaangażowania ze... Gosia Efekt na Chełmie (1) Polecam jazdy z P. Wojtkiem ;) Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Bardzo... Magda Polecam! (5) Zdałem za pierwszym razem. OSK Efekt rzetelnie przygotowało mnie do teorii i... Karol Porażka... (3) jedyne co to teoria w miare dobra byla. Nie rozumiem jak mozna sie cenic... do d*py EFEKT NA ZASPIE (2) Efekt na Zaspie oceniam ośrodek na bardzo dobry Pan Leszek jest bardzo dobry... K Świetna szkoła- Podziękowania dla P.Romana (1) Serdecznie polecam!!!!Miła,przyjemna atmosfera,staranne i dokładne... Dominika SUPER! (5) Chodziłam na teorię na Chełmie do pani Doroty - kobietka specyficzna, ale... anonim POLECEM ! Gd. Chełm (1) Podziękowania dla Pani Doroty za wiedzę teoretyczną, a dla pana Romana za... Jarek.M POLECAM !! (1) Tanio i profesjonalnie. Jazdy w przyjemnej atmosferze. Zdałem za pierwszym... Jacek