Polecam OSK EFEKT (1) Polecam OSK EFEKT. Wykupiłem u nich jazdy dodatkowe. Dali mi cenne wskazówki,... Jakub Polecam (1) Dziękuję Panu Romanowi za przygotowanie do egzaminu, który bez problemu... Tomek Polecam (1) Dzisiaj zdałem egzamin państwowy za 1 razem. Zostałem przygotowany do... Piotr
Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły, nauka teorii jak i praktyki została... Agnieszka Polecam OSK-Efekt (1) Polecam OSK-Efekt ponieważ po zajęciach z teorii i praktyki z Panem Romanem... Agata SERDECZNIE POLECAM! (1) OSK Efekt polecam z całego serca. Zarówno egzamin teoretyczny, jak i... Magda Witam (1) Bardzo polecam szkołę nauki Efekt! Pan Roman doskonale przekazał mi wiedzę... Angelika Za pierwszym razem !! (1) Dziękuję serdecznie p.Romanowi za cierpliwość do mnie i profesjonalne... Mariusz Marczak Polecam bardzo wszystkim tym którzy oczekują profesjonalnego podejścia! (1) OSK Efekt - najlepszy wybór w moim życiu. Kurs jest prowadzony na wysokim... Anna Dobrze, miło i przyjemnie (1) Gorąco polecam naukę w tej szkole! Jazdy odbywały się w miłej, prawie... Sebastian Zembrzuski Polecam (1) Serdecznie polecam, jazdy tak samo jak teoria spędzone z Panem Januszem.... Karol Bardzo polecam (1) Bardzo polecam kurs w szkole efekt! Instruktorzy wykwalifikowani i cierpliwi.... kursantka Ania Polecam ! (1) Bardo polecam szkołę nauki jazdy EFEKT! Przystępne ceny kursu, akurat miałam... Natalia N. Polecam! (1) Na OSK Efekt natrafiłam przypadkowo, ale nie żałuję podjętej decyzji. Zajęcia... Martyna K. Efekt Zaspa (1) Zdecydowanie polecam, mili instruktorzy, którzy bardzo dobrze uczą. Wszystko... Bogusia EFEKTywny ! (1) Ceny konkurencyjne.Nauczanie(instruktorzy) w moim wypadku pan Roman... kursantka Katarzyna ;) Ośrodek godny polecenia (1) Witam wszystkich kilka słów na temat kursu w szkole efektu. Cena kursu bardzo... Angelia Bardzo polecam (2) Zmieniłem OSK i trafiłem na Panią Agnieszkę - dopiero ona świetnie mi... Rafał Polecem, najlepsza szkoła w Trójmieście! :) (1) Serdecznie polecam naukę jazdy w tej szkole, zdałam za 2 razem Pan instruktor... Dorotka. Polecam !!! (1) Polecam serdecznie wszystkim OSK Efekt, nie tylko z uwagi na świetną cenę ale... Ł.L.