Natalia - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam jazdy dodatkowe z Panem Jackiem. Po 1.5 roku... Natalia Bardzo szczesliwa (1) Polecam z całego serducha ,bardzo cierpliwy instruktor,4h Panem i... BEATA S. - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam pana Jacka!!!! Pan Jacek to cierpliwy, pełen... S.
polecam (1) polecam polecam polecam !!!! Jeśli chcesz zdać egzamin to na pewno z panem... Ewa Dominika - opinia (1) Polecam Pan Jacek bardzo miły i cierpliwy człowiek każdego nauczy jeździć... Dominika Oskar - opinia (1) Pan Jacek swoją cierpliwością i przyjaznym nastawieniem udowadnia, że kurs na... Oskar Nauka jazdy (1) Gorąco polecam Pan Jacek bardzo miły i cierpliwy każdego nauczy jeździć bałam... Marlena Polecam (1) Polecam wszystkim kto chce zdać szybko egzamin :) Tomasz Najlepszy Nauczyciel (1) Pan Jacek nauczy kazdego jeździć! Gorąco polecam kazdemy! Jan Jak chcesz zdać egzamin pozytywnie, zgłoś się do Jedynki (1) Instruktor bardzo miły i spokojny. Zawsze na czas. Na jazdach dodatkowych... Angelika Bardzo polecam!! (1) Lekcje przebiegały bardzo spokojnie, bez nerwów, stresu, całkowite... Maja Polecam (1) Praktyka zdana za pierwszym podejściem, bez stresu i problemów. Świetne... Paweł Instruktor godny polecenia!!! (1) Polecam każdemu! Bardzo wyrozumiały, przyjazny i cierpliwy! Doskonale się... Agnieszka Najlepsza (1) Dziękuję Panu Jackowi za dodatkowe jazdy ale nauczył rękawa mnie odrazu i na... Kasia Serdecznie polecam! (1) Z Panem Jackiem przejechałam zaledwie 4h, ale nauczyłam się więcej niż na... Kinga Super! (1) Po 7 latach postanowiłam ponownie zdawać egzamin i lepiej trafić nie mogłam!... Samanta Polecam (1) Bardzo polecam p. Jacka - wyrozumiały, cierpliwy i przede wszystkim... Patrycja K. Polecam w 100%% (1) Gorąco Polecam miałam z Panem Jackiem dodatkowe godziny jazdy wszystko Pan... Kamila Wreszcie zdałam! (1) Po siedmiu nieudanych egzaminach straciłam wiarę, że jeszcze mogę zdać. Wtedy... Egzamin zdany śpiewająco Polecam goraco Pana Jacka !!!! :) (1) Pan Jacek przemily, wyrozumialy, pelen humoru czlowiek, ktory jest... MK