Polecam bardzo Pana Jacka Sagan (1) Bardzo polecam instruktor niesamowity. Uczy z cierpliwością i szacunkiem do... Aleksandra osk jedynka (1) Serdecznie polecam pana Jacka u którego brałam dodatkowe godziny po paru... Adrianna OSK Jedynka najlepsza !!! Gorąco polecam (1) Pan Jacek wspaniały instruktor !!! Cierpliwy , wyrozumiały I perfekcyjny !... AGNIESZKA
Polecam wszystkim !!!!!!! (1) Polecam serdecznie OSK Jedynka (szczególnie tym którzy mają mało czasu;)). W... Martyna Polecam! (1) Polecam naukę jazdy u pana jacka. Bardzo dobrze potrafi nauczyć,jest bardzo... Angelika Polecam serdecznie naukę u Pana Jacka!!!! (1) Po niezdanych egzaminach wykupiłam dodatkowe godziny w jedynce i kolejny... MONIKA POLECAM!!! (1) Witam. Bardzo polecam osk jedynka! Szkoła jest znakomita. Objeżdżaja z... Daria Polecam! (1) Zdałam za pierwszym razem! Podczas kursu nauczyłam się wszystkich... Magda Gorąco polecam! (1) Po 2 niezdanych egzaminach, trafiłam do pana Jacka. Zaledwie 2 godziny jazd... Natalia K. Nie ma innej opcji niz Pan Jacek! (1) Zaczynałem uczyć się jeździc w Tczewie, po niemiłych spotkaniach z... Mateusz Ch Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!! (1) Polecam szczerze i z czystym sumieniem Pana Jacka. Pełen profesjonalizm oraz... Małgosia W. Polecam serdecznie naukę u Pana Jacka!!!! (1) Bardzo serdecznie dziękuję Panu Jackowi za godziny doszkalające.Odbyłam kurs... Kasia TYLKO Pan Jacek ! (1) Po dwóch oblanych egzaminach ( kurs w innym ośrodku) trafiłam na jazdy... Nitka Najlepszy instruktor i najlepsza jakość nauczania (1) Mogę z czystym sumieniem każdemu polecić naukę jazdy u P. Jacka. Sympatyczny... Adrian Grabowski Rewelacja ! (1) Zapisałam sie na jazdy dodatkowe po dwóch niezdanych egzaminach. Pan Jacek w... Ala Polecam ! (1) Polecam wszystkim którzy mają problem z egzaminem bo np. Źle wybrali szkołę i... Nieistotne Miło, bezstresowo i pożytecznie! (1) Po wielu latach przerwy od momentu zrobienia kursu podstawowego na prawo... Magda P. Polecam wszystkim!!! (1) Fachowo bezstresowo i z poczuciem humoru prowadzony kurs no i do tego w 100%... MARCIN.K Szkoła na 6! (1) Jazdy z Panem Jackiem to przyjemność. Z godziny na gadzine jazdy widziałam u... Paulina Polecam (1) Bardzo polecam ten ośrodek, chodziłem do innego ale wziąłem w jedynce 2h... Filip Ch.