OSK eL-prawko

Kursy prawa jazdy

Wejherowo, Rybacka 12

Tomasz - ocena (1) Najlepsi w branży!!! Tomasz Hanna - ocena (1) Bardzo polecam szkołę szkołę El-Prawko. Po długich namysłach i opiniach moich... Hanna Gracjana - opinia (1) Szczerze polecam szkoła jazdy El-prawko i instruktora P.Piotra B. Cała nauka... Gracjana
Madzia - opinia (1) Dziękuję za naukę, szczególnie Pan Piotr, który nauczył mnie jazdy, dzięki... Madzia Małgorzata G. - opinia (1) Zdecydowanie polecam szkółkę El-prawko. Pan Piotr B. zdecydowanie umilił mi... Małgorzata G. Piotr - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi Darskiemu za wspaniałą naukę i... Piotr Weronika Treder - opinia (1) Bardzo polecam szkołę oraz instruktora Pana Piotra Brylowskiego, z którym... Weronika Treder Monika - opinia (1) Najlepszy ośrodek szkoleniowy na Pomorzu Polecam Pana Piotra , egzamin zdany... Monika AMW - opinia (1) Jesteśmy mega zadowoleni z kursu w el-prawko, świetnie prowadzone wykłady i... AMW Mateusz F. - opinia (1) Bardzo polecam eL-prawko. Egzamin zdany :) Mateusz F. Seweryn Zadurski - opinia (1) Dzisiaj za pierwszym podejściem zdałem egzamin praktyczny w el-prawko. Bardzo... Seweryn Zadurski Mati - opinia (1) Polecam tą szkołę, instruktorów pana Krzysztofa, Piotra K. oraz Piotra B.... Mati Grzegorz Ł - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy, naprawdę polecam wszystkim, którzy się obawiają... Grzegorz Ł Maja - opinia (1) Trafiłam na najlepszego instruktora, egzamin zdany za pierwszym razem.... Maja Nikola - opinia (1) Bardzo dziękuję p.Krzysztofowi Darskiemu za przygotowanie do egzaminu,... Nikola Kuba - opinia (1) Bardzo dobra szkoła, super instruktor p. Krzysztof Darski, znakomicie nauczył... Kuba Paulina - opinia (1) Polecam ! Polecam ! Polecam ! Zaczynałam ze strachem, nie siedziałam... Paulina Elwira - opinia (1) Witam wszystkich którzy szukają szkoły uwierzcie lepszej nie znajdziecie... Elwira Wyszczekana - opinia (1) Pan Krzysztof najlepszy instruktor ma anielska cierpliwość. Uczy świetnie... Wyszczekana Michał Tarnawski - opinia (1) Świetne przygotowanie do egzaminu. Polecam ! Michał Tarnawski