Daria - ocena (1) Z wielką przyjemnością mogę polecić współpracę z panem Maciejem. Był to... Daria Aleksandra S. - ocena (1) Z pomocą Pana Mateusza Richtera na początku kwietnia udało mi się kupić... Aleksandra S. Krystyna Kulesza - ocena (1) Biuro "Obrotni Nieruchomości" oraz moja współpraca z doradcą, Panem... Krystyna Kulesza
darek - ocena (1) Dziękuję za pomoc w realizacji transakcji zakupu nieruchomości Panu... darek Dorota - ocena (1) Bardzo dobry kontakt z agentem, pelne zaangażowanie i wysoka skutecznosc,... Dorota Aleksandra Jakubowska - ocena (1) W imieniu własnym i męża chciałam bardzo podziękować agencji Obrotni... Aleksandra Jakubowska Jarek - ocena (1) Wszystko poszło bardzo sprawnie! Od nawiązania kontaktu, poprzez obsługę,... Jarek Marta C. - ocena (1) Gorąco polecamy współpracę z Panem Maciejem. Jest zaangażowanym i skutecznym... Marta C. Daria SP - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę Obrotni ! Mieliśmy ogromną przyjemność... Daria SP Ania - ocena (1) Z wielką przyjemnością możemy przyznać, że jesteśmy tymi szczęściarzami,... Ania Paweł - ocena (2) Bardzo polecam współprace z Panią Moniką . Udało się jej sprzedać mieszkanie... Paweł Marcelina - ocena (1) Dzięki Obrotni Nieruchomości nabyliśmy nasze wymarzone mieszkanie. Cała... Marcelina Ania - ocena (1) Polecam współpracę z Panem Damianem Kiełbasińskim. Pełen profesjonalizm,... Ania Dawid Zabrocki - ocena (1) Naprawdę duże zaangażowanie w całym procesie zakupu nieruchomości, wszystko... Dawid Zabrocki Tomasz Szymankiewicz - ocena (1) Solidna i fachowa firma. Tomasz Szymankiewicz Jacek - ocena (1) W ogromnym zalewie miernych agentów nieruchomości pan Maciek Szwałek zrobił... Jacek Tomasz - ocena (2) Dzień dobry Pan Mirek wykazał się profesjonalizmem i dzięki jego... Tomasz joanna - ocena (1) ta nazwa mówi sama za siebie - firma , której naprawdę na kliencie albo... joanna Joanna - ocena (1) Ta nazwa mówi sama za siebie - naprawdę firma która zaopiekuje się klientem... Joanna Adam K. - ocena (1) Mieszkanie sprzedane w ekspresowym tempie. Dziękuję w szczególności Pani... Adam K.